Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 év feletti lányoknál is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év feletti lányoknál is még ugyanolyan fontos a külső, ugyanannyira fontos hogyan néz ki egy pasi? Vagy inkább ez már másodlagos dolog lesz?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert itt még sok 20-on éves fiú nyavalyog, hogy az ilyen 23 pluszos lányok is még szinte mind mind a külsőt nézik, nem pedig a belső értékeket.
2011. nov. 8. 10:44
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

én voltam az aki kirobbantotta ezt a karrier témát. nekem pl nincsenek már nagy ambícióim. csak keressek annyit hogy egyedül vagy masodmagamban eleljem. amúgy kommunikacio szakon vagyok amit sokan leneznek, tényleg nem egy életbiztosítás de én szeretem. régen művész akartam lenni. de be kellett látnom hogy ahhoz nem vagyok elég jó. jelenleg nővéremnél vagyok, de most koliba fogok költözni. anyám messze lakik és már szeretnék elszakadni a családomról.

még is lenéznek, mert alig van pénzem, meg mikor a terveimről kérdeznek, nem tudom megmondani hogy ezzel szeretnék foglalkozni, meg ez lenni, csak hogy nem akarok anyagi gondokkal küzdeni, mert nagyon szegény családból származom

azt tudom hogy ez a kommunikáció tetszik, de nem zavarna ha csak egy portás lennék vele amíg nem küzdők olyan gondokkal hogy kikapcsolják télen a gázt. de a nők semmibe vesznek mert nincsenek nagy ambícióim. az én családom megtanult spórolni, nem pedig szórni a pénzt, ahhoz már tényleg kéne a nagy fizetés.

21/f

2011. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Amit leírsz, az nekem 100%-ban rendben lenne, ennél nem akarok többet.
2011. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Akkor már valamivel kevésbé számít, de ez inkább a realitás felismerése, nem pedig a megérés.
2012. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!