Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 év feletti lányoknál is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év feletti lányoknál is még ugyanolyan fontos a külső, ugyanannyira fontos hogyan néz ki egy pasi? Vagy inkább ez már másodlagos dolog lesz?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert itt még sok 20-on éves fiú nyavalyog, hogy az ilyen 23 pluszos lányok is még szinte mind mind a külsőt nézik, nem pedig a belső értékeket.
2011. nov. 8. 10:44
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Azért egy egyetemi tanár nem éppen éhbérét dolgozik. Ott 170-180 nnál kezdődik a nettó fizetés egy kezdő fősikolai, egyetemi oktatónak. Egyszer egyik fősulis tanárunk eköpte, hogy ő 55 éves létére nagyon rosszul keres, csak nettó 240 et visz haza. Na mondom jajj de tudom sajnálni már, mikor a legtöbb Mo-n élő ember, ha nem politikus, vagy nincs valami menő vállalkozása, akkor sohanapján nem fog nettó 240 et hazavinni. Szval azok eléggé jól keresnek.
2011. nov. 8. 16:11
 22/43 napietus ***** válasza:
nem lehet így szakmák szerint kategorizálni szerintem, pl. ismerek vagy 5 asztalost, egyik sem jár 3 évnél öregebb autóval (nem hiteles persze), pedig ők "csak" szakmunkások. ilyen hiányszakmákat mint esztergályos meg hasonló nem is említek, még alkalmazotti jogviszonyban is annyit kér egy jobb szakmeber, amennyit pitulás nélkül ki tud mondani. és megadják neki. tudom, mert dolgoztam pályám kezdetén gépgyártó cégnél bérszámfejtőként. szóval inkább életrevalóság meg ambíció kérdése. és ezek valóban fontos, hogy meglegyenek egy férfiban.
2011. nov. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 napietus ***** válasza:
*pirulás
2011. nov. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
16.10es vagyok, jól kell munkát választani, már írtam, hogy kamionozok, és én is haza hozom a nettó 250-30ezret havonta.
2011. nov. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Nekem is van autószerelő ismerősöm, hogy x6 os bmwje van, meg 40 milliós kacsalábon forgó lakása. Szval ott is vannak jól keresők. De ha egy lánynak azt mondod, hogy szakmunkás vagy és nem egy menő matematikatanár, akkor le sem fog tojni. Persze ha ott van mellette az autód, amit abból kerestél a szakmunkás fizetésedből, akkor máshogy fog állni a dologhoz. De ahhoz az kell, hogy fel tudj vmit mutatni. Az mert miért baj ha vki huszonéves még a szüleivel él? Én is dolgozok részmunkaidőben, mellett meg egyetemre járok és koliban lakom hétfőtől szerdáig. Az is 20 pénzbe kerül havonta. Mellette a fizumból nem nagyon futná albérletre(26 vagyok egyébként)és jobb ha otthon vagyok, és nem kell még albira plusz 30 at kiadnom. Az is baj, ha otthon élek még, de vannak céljaim a jövőre nézve? Ki akarok menni 2 év múlva Angolba melózni, nettó 350 ért. az már nem olyan rossz. Ott az a minimálbér kategóriába esik, mégis igen jó pénz ha összegyűjtöd és 7-8 év múlva hazajössz.
2011. nov. 8. 16:18
 26/43 napietus ***** válasza:

az sztem nem baj, ha a szüleiddel élsz, én is otthon éltem amíg egyedülálló voltam, nem lett volna értelme albérletre költeni, elfértünk :)


de azért ennél több ambíció kell ne is haragudj, mármint szakmai ambíció hogy majd kimegyek Angliába vendégmunkásnak minimálbérért. vagy ha ezt akarod, akkor minek tanulsz? amúgy 350 eFt hideg vízre is kevés Angliában.

2011. nov. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 LadyLee ***** válasza:
52%

"nem egy menő matematikatanár"


:) Azért én szavazásra bocsátanám, hogy az emberek szerint mennyire menő matemaikatanárnak lenni.


A szülőkkel lakással pedig akkor van baj, ha nincs is igénye a srácnak elköltözni, pedig megtehetné, vagy nem tesz meg semmit annak érdekében, hogy megtehesse. Az ilyenek akkor szoktak kimozdulni a szülői házból, amikor találnak egy másik csajt, aki majd ellátja őket úgy, mint anyuci. Na én pedig nem akarok pótmama lenni, köszi.

2011. nov. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Hideg vízre is kevés? Egy ismerősöm kinnt van, és 370 et keres tisztán, 70 a szállása, 40 a kaja és 20 az utazás. Kb 250 ropit félre tud tenni minden hónapban, ez egy év alatt már több mint 3 millió forint, majdnem egy új autó ára nálunk. Ha ott él 7-8 évig és évi 3 millióval számol, az több mint 22-25 millió abból meg már vidéken egy szép kis lakást lehet venni. Ja és tanári mesterképzésen vagyok, végeztem biológia-földrajz szakos tanárként, majd biológusként most meg mesteren vagyok földrajzból. De nincs kedvem közép iskolai tanárként megrohadni, még akkor sem ha nettó 160-170 et keresnék 2013-ra(Rózsika azt állítja, hogy annyi lesz a nettónk 3 év munkatapasztalattal). Úgyhogy inkább kimegyek külföldre, ez már egy nagy cél, aki ezt lenézi az nem normális ember. Mert az orvosok, mérnökök nagy része is kimegy külföldre, még akkor is ha csak szimpla rakodómunkás lesz, de még akkor is jobban fog keresni mint egy kezdő orvos, aki nettó 130 nál nem visz haza többet, hacsak nem dugdossa zsebre halomra a hálapénzt.
2011. nov. 8. 16:29
 29/43 napietus ***** válasza:

LadyLee, ebben nem teljesen van igazad, praktikus szempontokat is figyelembe kell venni. én is elköltözhettem volna bármikor apuméktól (kikérem a hozományomra szánt pénzt, és veszek rajta 1 lakást, ennyi), de ha ezt teszem, nagyot buktam volna. ugyanis 2009-ben házasodtunk össze a férjemmel, akkor a lakásomat eladni biztos nem tudtam volna árában, és most tarthatnánk fenn 2 házat hármunkra. lett volna értelme? nem. tehát amíg valaki nem tudja, hogy hol fog élni, kivel, lesz-e családja a közeljövőben stb. addig felesleges saját lakást venni, albérletre költeni pedig pénzkidobás. ismét a saját példám: mi értelme lett volna nekem havi 40-50 ezreket kifizetni valami nyomorult albérletre, mikor a szüleim házában bőven volt hely?


szóval szerintem az jó tulajdonság, ha valaki praktikusan gondolkodik.

2011. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 napietus ***** válasza:
"Mert az orvosok, mérnökök nagy része is kimegy külföldre, még akkor is ha csak szimpla rakodómunkás lesz, " nem az orvosok orvosnak mennek külföldre. ha te biológusként szeretnél külföldre menni, azt mondanám, az igen, az már egy komolyabb cél. és nem is elérhetetlen, ha jók lesznek az eredményeid, beszélsz nyelveket és igyekszel minnél több nemzetközi programban részt venni.
2011. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!