Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondjam el neki vagy várjak még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki vagy várjak még?

Figyelt kérdés
Van egy fiú 16 éves én 17 már 12 évesen "jártam" ezzel a fiúval kb 2 hétig....Most újra sokat találkozunk meg beszélgetünk is (mert ahová járok lovagolni ott ő a lovarda vezetőjének a fia és mindig ott van)néha msn-en is és én teljesen belé estem....De nemtudom hogy ő mit érez vagy érez-e egyéltalán vmit irántam.....És az lenne a kérdésem hogy várjak még vagy mondjam el neki burkoltan az érzéseimet és lesz ami lesz...
2009. júl. 20. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Hivd el egy kávéra, v moziba v barhova, abbol meg tudod, hogy reagál, ezzel megteszed az első lépést!
2009. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, el is hívhatod moziba stb.de elég csak elhívnod egyet lovagolni és elkezdetek beszélgetni. Felhozod neki h milyen joh volt amikor ezt meg ezt csináltátok együtt amikor jártatok, ha emlékszel még. Ha nem, elég az is h mostanában mien jól érzed magad vele. Majd meglátod erre mit reagál és meglátod h mondj neki vmit arról h beleestél. pl.: amikor mondod h milyen johvolt veled akkor utána mond h szeretnéd ha most is így lenne mert még mindig nagyon bejön neked...vagy amikor azt mondod h jól érzed magad vele utána mondhatod h többet szeretnél vele lenni, és nem mint a barátja, hanem mint a csaja ...remélem tudtam segíteni. én drukkolok nektek ;)
2009. júl. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az előző vagyok. azt kihagytam ha nem hozza lázba az h mien joh vele, sztem ne mondj neki többet. ha nem jössz be neki és bevallod neki h ő neked non is az csak neked ciki és még csak "barátok" se lesztek..
2009. júl. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!