Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki folyton kezdeményez, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki folyton kezdeményez, az többre megy akkor is, ha folyton visszautasítják?

Figyelt kérdés

Nagyrészt otthonülő típus vagyok, kezdeményezés főleg ismeretlen lányokkal, hát eléggé a nehézségeim közé tartozik. Illetve nem tudom, mert még ki se próbáltam:S a jelenlegi csajok közül meg már nincs egy célpont se.

Két éve nem ismertem meg új csajt, de pont ezért szeretnék változtatni.

Ha mondjuk napi 10 új lányt megismerek, (csak nem tudom, hogy hol), akkor mondjuk ha 10/1 telefonszám lesz, ami egy szar arány, még mindig jó. Egy hét alatt akkor lesz 7 telefonszám, most ha ebből egy randi jön össze az is elég kevés, de nagy változás lenne.

De ehhez így számolva 70 csajt kellene megismernem, amiből 69 visszautasít, szerintetek szarul fogom érezni magam? Vagy nem fog érdekelni egy idő után? 18f



2013. febr. 6. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
10/1 telefonszám? Szerintem túlbecsülöd az esélyeid, hacsak nem nézel ki gigajól.
2013. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hozzáállás kérdése a dolog. Nyilván sokkal jobbak az esélyeid, ha ismerkedsz. Pontosabban ebben az esetben vannak esélyeid, ha nem ismerkedsz,akkor egyáltalán nincsenek. Gondolkozz úgy, hogy ha nem adja meg valaki a számát vagy nem jön össze a randi, még mindig nem vagy rosszabb helyzetben,mintha meg sem ismerted volna :)
2013. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem probálkozol nem is lesz senki. Neked sem tetszik midnen lány igy te sem tetszehetsz midnenkinek de lesz olyan is akinek igen.
2013. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 legly ***** válasza:

Szerintem egy idő után már nem fog érdekelni..


Üdvözlettel

Legly

2013. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne nézd statisztikailag a dolgot, ez nem valószínűségszámítás, bár tény, itt is működik a nagy számok törvénye. Minél többet próbálkozol, annál nagyobb a siker az esélyre, illetve ha nem jön össze, azt meg fogd fel tapasztalatként.
2013. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És aki csesztet majd a visszautastások miatt? Mondjuk a haverjaim gáznak gondolják a sok próbálkozást? Nem leszek kinevetve?
2013. febr. 6. 21:25
 7/7 anonim ***** válasza:

a haverjaidnak nem kell mindenről tudni

ne dicseedj vele és máris nem tudnak cikizni. Nehogy azt hidd nekik mindegyik ösze jön

2013. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!