Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen csúnyák, unalmasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen csúnyák, unalmasak és buták a magyar lányok? És miért mondogatják, hogy a magyar nők szépek, mikor nem is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy úgyis töröltetik a sértődött lányok, de pár véleményre addig kíváncsi vagyok.


Eddig azt hittem, hogy a lányok általában ilyenek, de mikor megismertem külföldi lányokat, teljesen megváltozott a véleményem. Rengeteg hobbijuk van, lehet velük beszélgetni mélyebb témákról is, nem elhízottak, nem úgy öltözködnek, mint egy prosti, nem kikentek, nincsenek tele gusztustalan tetkókkal meg piercingekkel, és főképp nem úgy viselkednek, mint egy 10 éves kislány meg egy matróz keveréke.


Ez a neveltetés miatt van? Vagy ilyen lenne a magyar kultúra? Szerintem ez a szint, ami nálunk van, inkább Ukrajnára meg Oroszországra jellemző, ahol echte prostituáltnak nevelik a nőket.


A rondabúziszűzvagynemismeredanőket hülyeségekre meg nem reagálok, sajnos volt szerencsém megismerni rengeteg lányt, hogy széles rálátásom legyen a valóságra, és nem vagyok igénytelen.


Eddig itthon úgy ment az ismerkedés, hogy erőltetett, felszínes, unalmas beszélgetésekbe kellett kezdeni, meg adni kellett volna a tipikus manipulatív macsót, miközben egyértelműen ott volt a levegőben, hogy minden a külsőről szól és csak dugás lenne belőle.

Most meg nem hogy beszélgetni lehet velük, szépek, érdekesek, de annyira nem nagyképűek, hogy még kezdeményezni is tudnak! És ott tényleg egyenlőség van a nők és férfiak közt, nem ez az álfeminista kettősmérce, ahol a követelőző hárpiák elférfiasodnak, de elvárják hogy középkori romantikával kezeljék őket.


Szóval ha valaki unja a magyar lányokat, ajánlom is külföldre menni, vagy külföldivel ismerkedni. Meg mondjuk külföldön a családalapítás másik fontos eleme, a pénz is megvan.


Nem mondom, hogy minden külföldi országban mindenhol jó élni és minden lány értelmesebb, de arányaiban sokkal jobb.



2013. márc. 31. 07:52
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:

"Szerintem is egy általánositó maszlag az egész.

Persze, hogy vannak itt olyan nők amiket felvázoltál, de mindnehol vannak könyörgöm."


Nem azt mondom, hogy minden magyar nő ilyen és minden külföldi félisten, persze, az aids is jelen van mindenhol, csak mondjuk nem mindegy, hogy 10ből 5 8évesen kapja el egy afrikai katonától, vagy mondjuk 100ból 2 20évesen egy szórakozóhelyen felcsípett akárkitől.


"A Média a "szólásszabaccsáág" meg a hasonló hülye álcák mögé bujtatva a Tv az ujság minden önti a nyakunkba a sok mocskot."


Ennek semmi köze a tvhez, az ember nem a híradóban ismerkednik másokkal...


"De mégis ugy gondolom ,hogy azért, mert találkoztál egy két hibbant nővel (aláíróm én is, mindenki találkozott már lökött emberrel nemtől függetlenül) nincs jogod az összes magyar nőt egy kalap alá venni"


El kellett volna olvasnod a kifejtést is, rengeteg nővel ismerkedtem már meg.


"hiszen azzal, hogy itt vered a melled, azzal hogy tem iylen müvelt vagy"


Na ez már baromság, innen nem is olvasom tovább.

2013. márc. 31. 08:50
 12/56 A kérdező kommentje:

"Pedig de, külföldi ismerőseim is rendszeresen dicsérik a hölgyeink szépségét, és eddigi tapasztalataim alapján az értelmi és az érzelmi világukkal sincs semmi gond! Persze ehhez jó helyen kell nézelődni, "


Közhelygyűjtemény. Maradjunk annyiban, hogy nektek más az ízlésetek.


"ebből az írásodból tökéletesen kikirstályosodik az én elméletem miszerint csak papirok meg statisztikákból álló maszlagokat hozol elő betegesen kifacsarva, hogy csak neked lehessen igazad. Szánalmas vagy "


Én meg pontosan tudom, hogy azoknak van szomorú életük, akik semmit sem tudnak hozzátenni egy beszélgetéshez, csak eszetlenül fröcsögnek, mert ettől érzik magukat többnek. Legyél boldog a sok szép magyar lánnyal.


"vagy az elvárásaid vannak az egekben, vagy egyszerűen beképzelt idióta vagy, de valamelyik ezek közül...


Fura módon az én ismerőseim mind normálisak,"


Igen, aki nem primitív, az már csak beképzelt lehet.

Tudom, itt mindekninek csak normális szépségkirálnyő ismerősei vannak, nem is lehet érteni, mi bajom ezzel a választékkal. :)

Nem egyforma az ízlésünk.

2013. márc. 31. 08:58
 13/56 anonim válasza:
93%
Mi van veled el vagy szédülve Ukrajnában Prostik nevelik a gyerekeket attól hogy sík idióta vagy ezt inkább tartsd meg magadnak.
2013. márc. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
92%

Jajistenem vegyétek már észre, hogy tök mindegy mit irtok akkor is neki lesz igaza, mert ahogy "mindenki tele van szépségkirálynő barátnővel" addig neki mindenhol van egy "tudományos statisztikája" meg fene sok esze amivel a porba tiporja a ti egyszerü de nagyszerü véleményeiteket.


Jegyezzétek meg: Hülye emberrel nem érdemes vitatkozni mert lehuznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. :D

2013. márc. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
95%
Mondom én, valami sértett önérzetű, szerény értelmi és főleg érzelmi szinttel megáldott valaki, mert egy magyar lánynak sem kell, hagyjátok a fenébe! Úgysem lehet igazatok egy ilyennel szemben, mert csak a mondataitokba köt bele, normális érveket képtelen felhozni ilyen hülyeség mellett ;)
2013. márc. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
96%
Van egy olyan sanda gyanum hogy csak azért írta ezt a magyar lányokról mert nem volt kivel beszélgetnie..:DD
2013. márc. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
94%

Hajaj, úgy látszik itt valakinek nagyon magasan van az a bizonyos léc. Úgy egyébként: az ilyen mértékben látássérült és ízlésficamú embereket csak sajnálni tudom. Ahogy olvaslak, egyre jobban döbbenek rá, hogy milyen egy buta és unalmas ember vagy te, kedves kérdező. Egy olyan unalmas 25-höz közel járó, a magyar férfiak nevét besározó senki, aki kezdi észrevenni, hogy hamarosan itt lenne az ideje a házasságnak (vagy legalábbis drága anyuci nyomására, elkélne egy asszonyka), de az előbb említett okokból (idiotizmus, unalmasság) semelyik nő sem akar veled kezdeni. Szóval jobbnak láttad, hogy kiöntsd a szíved egy magyar nőket lesajnáló valamiben a világhálón. Nem hiszem, hogy meg fogsz változni, de azért én kívánok neked egy szebb életet, és kívánom magamnak, hogy az ilyen emberek a jövőben messze kerüljenek el.

Csókoltat: 14L

2013. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
30%

Igen, érdekes, ha van egy olyan kérdés, amiben dicsérik a magyar nőket, akkor rögtön hisztiznek, vagy rohannak töröltetni a kérdést.

Először is az átlag magyar elég primitív, bunkó és meg van róla győződve, h mindenben a magyarok a legjobbak, itt élnek a legjobb nők stb. Már csak ezért sem fogja soha azt kimondani, hogy a külföldön szépek a nők és kedvesebbek, inkább hazudnak, mellébeszélnek és elkezdik a külföldieket sértegetni:). Persze, nehéz is lenne érvelni és megmagyarázni,h miért van dupla annyi elvárása egy magyar átlag nőnek és miért sokkal beképzeltebb. Statisztika adatokkal is nehéz vitatkozni, én is olvastam,h Magyarországon sokkal több férfi sportol, mint nő:). Egyszerűbb hülyeségnek nevezni a statisztikát. A magyar nők többsége ma már "hiperegyenjogú",azaz káromkodik, beszólogat, mint egy férfi csak úgy nőiesen, de azért elvárja,h előreengedjék, kezdeményezzen a férfi stb. Magyarán csak a kényelmes dolgokban akarnak egyenlőek lenni, ami nekik nem tetszik, azokban nem. Németoroszág például úgy egyenlőek,h nem is engedik előreengedni magukat stb. A magyar nők még ezt nem értették meg, úgy látszik.

A nők érzelmi lények, az ésszerű gondolkodásban nem annyira jók, ezért van, az pl. hogy nem tudják értelmesen kezelni a kritikát, hanem helyett elkezdenek sértegetni meg hisztizni, vagy átmennek pszichológusba, és megállapítják,h a kérdező szűz meg stb. Sértettnek érzik magukat, és mivel nem állnak azon az értelmi szinten,h érvelni tudjanak, ezért beszólnak, vagy személyeskednek, vissza akarnak vágni, és csak így tudnak.

Még annyi, hogy mivel a nők bőven elvannak azzal,h van mellük, általában nem is "kell" érdekes személyiségnek lenniük, mivel a külsejük sok problémát megold. Kevesebbet sportolnak, mert ha nincs rajtuk 20 kg felesleg, és magukra kennek egy csomó sminket, akkor máris népszerűek lesznek, hiába unalmasak, buták, a magyar átlag férfi még bókol is neki, ezért elhiszi,h ő egy szép nő és érdekes személyiség, miközben csak le akarják fektetni, aztán 25-30 évesen meg jön a rinyálás,h már nem kell a pasiknak.

2013. márc. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
100%

Ízlés kérdése. Én nagyon sok férfitól hallom, magyaroktól, akik sokat jártak külföldön és külföldiektől is, hogy a magyar nők kifejezetten szépek, viszont sokaktól az ellenkezőjét is. Igazából én egyikkel sem értek egyet, mindenhol láttam már szebb és csúnyább nőket is, meg férfiakat is jártamban-keltemben.

A viselkedéssel kapcsolatban meg érdekes, hogy a magyar férfiak közül sokan a külföldi lányokra esküsznek, hogy kedvesebbek, értelmesebbek, a külföldiek közül meg sokan a magyarokra. Ez azért lehet, mert egy külföldi pasit általában érdekesnek tartanak a nők és egy külföldi nőnek te vagy az "egzotikus", különleges külföldi férfi.

Nem akarom, hogy sértően hangozzon, de ebből kiindulva annak a férfinek, aki itt kevés ahhoz, hogy meghódítson egy nőt, érdemes külföldön próbálkozni.

2013. márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
Hello, 2x írtam és nem jelenik meg a válaszom, miért?
2013. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!