Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen csúnyák, unalmasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen csúnyák, unalmasak és buták a magyar lányok? És miért mondogatják, hogy a magyar nők szépek, mikor nem is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy úgyis töröltetik a sértődött lányok, de pár véleményre addig kíváncsi vagyok.


Eddig azt hittem, hogy a lányok általában ilyenek, de mikor megismertem külföldi lányokat, teljesen megváltozott a véleményem. Rengeteg hobbijuk van, lehet velük beszélgetni mélyebb témákról is, nem elhízottak, nem úgy öltözködnek, mint egy prosti, nem kikentek, nincsenek tele gusztustalan tetkókkal meg piercingekkel, és főképp nem úgy viselkednek, mint egy 10 éves kislány meg egy matróz keveréke.


Ez a neveltetés miatt van? Vagy ilyen lenne a magyar kultúra? Szerintem ez a szint, ami nálunk van, inkább Ukrajnára meg Oroszországra jellemző, ahol echte prostituáltnak nevelik a nőket.


A rondabúziszűzvagynemismeredanőket hülyeségekre meg nem reagálok, sajnos volt szerencsém megismerni rengeteg lányt, hogy széles rálátásom legyen a valóságra, és nem vagyok igénytelen.


Eddig itthon úgy ment az ismerkedés, hogy erőltetett, felszínes, unalmas beszélgetésekbe kellett kezdeni, meg adni kellett volna a tipikus manipulatív macsót, miközben egyértelműen ott volt a levegőben, hogy minden a külsőről szól és csak dugás lenne belőle.

Most meg nem hogy beszélgetni lehet velük, szépek, érdekesek, de annyira nem nagyképűek, hogy még kezdeményezni is tudnak! És ott tényleg egyenlőség van a nők és férfiak közt, nem ez az álfeminista kettősmérce, ahol a követelőző hárpiák elférfiasodnak, de elvárják hogy középkori romantikával kezeljék őket.


Szóval ha valaki unja a magyar lányokat, ajánlom is külföldre menni, vagy külföldivel ismerkedni. Meg mondjuk külföldön a családalapítás másik fontos eleme, a pénz is megvan.


Nem mondom, hogy minden külföldi országban mindenhol jó élni és minden lány értelmesebb, de arányaiban sokkal jobb.



2013. márc. 31. 07:52
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%

Még valami: Ismeritek a KFT együttes Elizabet c. számát?

"Az a baj, hogy a nők vagy csúnyák, vagy szépek és buták,

Vagy, ha szépek és okosak is egyben, nem állnak szóba velem?"


Ezzel szerintem sok férfi egyetért, de ha egy nőnek hasonló tapasztalata van a férfiakkal, akkor az miért baj nektek?

2015. jan. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
39%

való életben nagyon kevés férfi püföli a feleségét vagy bántalmazza. legalábbis jóval kevesebb, mint ahogy azt a feminista szervezetek állítják. persze érthető, nekik túlozni kell, apróságokat felnagyítani ( most nem a bántalmazásról beszélek), mert pénzt kapnak, így el kell hitetniük, h van miért küzdeni.

érdekes, h pont a vak komondort hozod fel, ott ugyanis ha jól emlékszem, a feleség dalolva ment vissza az erőszakos férjéhez.

de mondok egy példát: Maksa Zoltán mondott egy ízléstelen poént, amiből aztán országos szintű hisztit sikerült csinálni. ami azért röhej kategória.



ha már ennyire magas az IQ-d, akkor felfoghatnád, h ÁLTALÁNOSSÁGBAN beszéltem. attól, hogy te magyarázod itt a bizonyítványod, még igaz lesz, amiket írtam. érted, ez olyan, mintha vki leírná, h a nők átlagban kisebbek, mint a férfiak, erre te azzal jönnél, h nem igaz, mert te 185 magas nő vagy, és a legtöbb férfi alacsonyabb nálad.



"Ami meg az IQ-t illeti, tényleg úgy van, hogy több férfi lángelme van, mint nő, de az értelmi fogyatékosból is több férfi van, mint nő ."


nem állítottam az ellenkezőjét. a férfiaknál nagyobb a szórás, viszont ettől még igaz,h a zsenik nagy része férfi. ahogy az is, h statisztikák szerint olyan szakokon, ahol magas az átlag IQ, alig vannak nők.


"Ami pedig a szövegértést illeti: Kedves Előttem szóló, Neked van problémád vele. Én nem mondtam , hogy minden férfi csúnya, buta, erőszakos és tisztességtelen, hanem azt, hogy azok a férfiak, akikkel eddig dolgom volt, ilyenek voltak. Az egyiknek pl. az első térdficamomat is köszönhettem. "


ebben az esetben viszont: hogy lehet azt, h ennyi erőszakos, tisztességtelen férfit fogsz ki, vagy h szinte csak ilyeneket? komolyan nem értem.


"De he te, kedves előttem szóló helyes vagy (vagy legalábbis nem vagy csúnya), művelt vagy, beszélsz több nyelvet, vagy van valami, amihez jól értesz , szívesen megismernélek. "


ja csak ennyi elvárásod van a férfiak felé? nem érdekelnek "úgy" a nők, úgyhogy tökmindegy.


"U.i.: Miért kell egy nőt lefeministázni, ha a tudásával és képességeivel, önerőből szeretne érvényesülni, és nem bírja, ha a férfiak bántják a nőket? Jó, azt elismerem, hogy olyan kapcsolat is van, ahol a férfi a bántalmazás áldozata, de ez nem annyira gyakori, mint az, mikor a nő az áldozat."


jajj. senki nem azokat a nőket feministázta le, aki önérőből elért vmit. és ne is az olyanokat, akik nem bírja, h bántják a nőket. azért feministázom őket, mert ezek tipikus feminista dolgok: önsajnáltatás, gonosz erőszakos férfiak, "kevesebbet keresünk, mert nők vagyunk" stb.


tényleg nem akarok kötekedni, de arról is lehetne vitázni, h a mai világban mit jelenet a nőknél az önerőből. gondolok itt arra, h bizonyítottan szigorúbban osztályozzák a fiúkat, az egész oktatási rendszer a nőknek kedvez stb. és ezzel nem az vitatom ,h sokat tanul egy olyan nő, akinek mondjuk biológus végzettsége van, csak azért.. önerőből éri el, ha úgy vesszük, de azért mégis előnyökkel indul.


és ahogy írtam, legtöbbször előre látható, h egy férfi erőszakos. csak vonzó a nőknek egy domináns magabiztos férfi (amit persze tagadnak), akivel összejönnek, meg is akarják változtatni, aztán ha nem sikerül, jön az önsajnáltatás. én azt tényleg nem tudom elhinni,h vki egymás után 4-5 olyan erőszakos férfibe fut bele, aki a kapcsolat elején kedves megbízható, aztán átalakul agresszív állattá.

2015. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

"gondolok itt arra, h bizonyítottan szigorúbban osztályozzák a fiúkat, az egész oktatási rendszer a nőknek kedvez"


Erről vitatkoznék. Én anno mikor szigorlatoztam, hiába tudtam egy anyag egy részét , (3000 oldal borzasztó unalmas maszlag, de tényleg), mikor a prof rákérdezett olyasmire, amit nem tudtam, megbuktatott.

Előttem viszont volt egy fiú, aki abszolút semmit nem tudott, mégis kettest kapott.


Neked volt ilyen tapasztalatod, hogy vizsgáztál, és ugyan nem tudtál mindent de nem voltál teljesen homály, és megbuktál? Ugyanakkor egy lány, sötét volt, semmit nem tudott, vizsgázott előtted, mégis átengedték?


Előfordulhat az ilyen, de az hogy a nőknek úgy anblokk kedveztek volna az osztályozásban , nem tapasztaltam. Sőt:egy srác mesélte, hogy egy lány dolgozatáról puskázott, és ő hármast vagy négyest kapott (már nem emlékszem), a csajt meg elkaszálták.


Bár lehet, hogy azért tapasztaltad ezt, mert te valami természettudományi szakra jártál, ahol kevés a lány, ezért a professzorok (akik főként férfiak) jobban megnyomták azt a bizonyos tollat, különösen, ha az illető hallgatónő csinos is volt.

2015. jan. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:

"és ahogy írtam, legtöbbször előre látható, h egy férfi erőszakos. csak vonzó a nőknek egy domináns magabiztos férfi (amit persze tagadnak), akivel összejönnek, meg is akarják változtatni, aztán ha nem sikerül, jön az önsajnáltatás. én azt tényleg nem tudom elhinni,h vki egymás után 4-5 olyan erőszakos férfibe fut bele, aki a kapcsolat elején kedves megbízható, aztán átalakul agresszív állattá"


Miből látszik előre, hogy egy férfi erőszakos? Az egyik férfi, akivel dolgomvol, látszatra nem volt az, inkább az otthon, a számítógép előtt ülő típusnak tűnt, (ő kezdeményezett), és ő akart engem megváltoztatni. (Fogyjál le! jelszóval, jóllehet nem azért van rajtam súlyfölösléeg, mert annyit zabálok+ keveset mozgok, hanem a genetikám miatt.) Egyébként meg tényleg nem illettünk össze. Csak 12 évvel volt nálam idősebb, de úgy viselkedett, mint egy perverz vénember, ráadásul borzastó trágár is volt.Emlékszem, mikor felhívott a munkahelyemen: égett az arcom, ahogy beszélt, és a szégyentől, nem a vágytól.

2015. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mit értesz "buta" alatt? Szerinted mitől "buta" egy nő, vagy akár egy férfi, még akkor is, ha olvasott, vagy diplomás?
2015. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
És miért baj az, ha egy lány szegény, ha ugyanakkor szép, okos és kedves? Vagy tán olyan családban nőttél fel, ahol az anya a családfenntartó?
2015. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim válasza:
100%
Ismersz minden magyar lányt? Mindegyikkel beszélgettél már? Te akkora manő vagy, hogy minden lány csurgatja utánnad a nyálát? Előszőr ahoz kéne viszonyítani, hogy te milyen vagy, nem pedig szegény nőket szapulni a "Hú de nagyon macsó vagyok!!" elképzeléseddel! Kérdeztél külföldi pasit arról, hogy mit gondol a magyar nőkről? Én inkább nem szapulnám a női nemet, mert ha nem tudnád, te sem lennél, hogyha ők nem volnának te kis p*cs!
2015. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező, teljes mértékben ezt látom sajnos én is, és egyetértek! Holott magam is lány vagyok.
2016. jan. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim válasza:
100%
Azért annyit valóban elmondhatnál magadról(kérdező), hogy mégis hány éves vagy? Milyen végzettséggel rendelkezel? Illetve, hogy neked mi a hobbid és milyen mély témákról akarsz beszélgetni? Tudod egyszerű megmondani a véleményedet, de arról semmit nem lehet tudni, hogy te nyújtasz-e egyáltalán valamit a randipartnerednek vagy csak beszélsz szépeket a levegőbe....
2016. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:

Ő izé, nagyon sok lány tényleg beképzelt, semmi extra nincs benne, van aki meg szabályosan lekoptat és mondjuk csak 10/6,5 de van olyan lány barátom is aki végtelenségig kedves velem :)

kár hogy csak lány barátom, amúgy vele is nagyon jókat lehet dumálni meg mindig meg lehet ölelni, meg puszilgatni, csak tudod 4 év után rájöttem, hogy többet szeretnék, meg akkor neki is volt valakije... szóval b@ szus így utólag azért elég fura megváltoztatni az egészet...

2016. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!