Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen csúnyák, unalmasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen csúnyák, unalmasak és buták a magyar lányok? És miért mondogatják, hogy a magyar nők szépek, mikor nem is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy úgyis töröltetik a sértődött lányok, de pár véleményre addig kíváncsi vagyok.


Eddig azt hittem, hogy a lányok általában ilyenek, de mikor megismertem külföldi lányokat, teljesen megváltozott a véleményem. Rengeteg hobbijuk van, lehet velük beszélgetni mélyebb témákról is, nem elhízottak, nem úgy öltözködnek, mint egy prosti, nem kikentek, nincsenek tele gusztustalan tetkókkal meg piercingekkel, és főképp nem úgy viselkednek, mint egy 10 éves kislány meg egy matróz keveréke.


Ez a neveltetés miatt van? Vagy ilyen lenne a magyar kultúra? Szerintem ez a szint, ami nálunk van, inkább Ukrajnára meg Oroszországra jellemző, ahol echte prostituáltnak nevelik a nőket.


A rondabúziszűzvagynemismeredanőket hülyeségekre meg nem reagálok, sajnos volt szerencsém megismerni rengeteg lányt, hogy széles rálátásom legyen a valóságra, és nem vagyok igénytelen.


Eddig itthon úgy ment az ismerkedés, hogy erőltetett, felszínes, unalmas beszélgetésekbe kellett kezdeni, meg adni kellett volna a tipikus manipulatív macsót, miközben egyértelműen ott volt a levegőben, hogy minden a külsőről szól és csak dugás lenne belőle.

Most meg nem hogy beszélgetni lehet velük, szépek, érdekesek, de annyira nem nagyképűek, hogy még kezdeményezni is tudnak! És ott tényleg egyenlőség van a nők és férfiak közt, nem ez az álfeminista kettősmérce, ahol a követelőző hárpiák elférfiasodnak, de elvárják hogy középkori romantikával kezeljék őket.


Szóval ha valaki unja a magyar lányokat, ajánlom is külföldre menni, vagy külföldivel ismerkedni. Meg mondjuk külföldön a családalapítás másik fontos eleme, a pénz is megvan.


Nem mondom, hogy minden külföldi országban mindenhol jó élni és minden lány értelmesebb, de arányaiban sokkal jobb.



2013. márc. 31. 07:52
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
Na, ez bezzeg megjelent :)))
2013. márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 HotChoc ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező! Te magad írod "maradjunk annyiban hogy nektek más az ízlésetek" -akkor miről beszélünk? Egy külföldi fórumon olvastam rengeteg férfi véleményét a magyar nőkről, érdekes, ők meglátják bennük a szépséget! Mindenhol vannak buta, elhízott és unalmas lányok, de azért kukkants már át hogy mi folyik Nyugaton, de ne a magazinok "tökéletességét" vedd alapul, és aztán mondd hogy a mi lányaink mekkora része túlsúlyos!

Egyébként a nők zsírosságáról szóló kijelentésed -már bocs- marhaság, mert orvosok igazolták hogy a férfiak azért kevésbé fázósak mert ŐK a zsírosabbak. Erről ennyit.

2013. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
89%

Na megpróbálkozom harmadszor is, hátha megjelenik:))

Nem értek egyet veled kérdező, hogy a magyar lányok buták, egyszerűek, hájpacnik...ezt kikérem a magyar lányok nevében!

Én két gyerek után is csinos vagyok, csinosan öltözöm, nem kihívóan, de nőiesen. Nem vagyok buta sem, lehet velem beszélgetni, már ha valaki érdemes rá, hogy beszélgessek vele. Veled valószínű nem tudnék, egy értelmes gondolatod sincs.És nem csak a szex jár a fejemben, ha valakivel beülök valahova dumálni.

Neked valószínű bajod van az egész világgal, legfőképpen a női nemmel.Lenézed a nőket és magadat valami felsőbbrendűnek képzeled. Jobb is ha nem a magyar lányok közt keresgélsz, ők nálad sokkal jobbat érdemelnek!

Remélem nem akad az utamba ilyen ember mint te, soha!

A 14 éves kislány is okosan válaszolt :)

Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

4-es voltam, 40 éves NŐ

2013. márc. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
96%

"Nem tudom mikor jártál erre utoljára, de kb a magyarok 60%a túlsúlyos, 27 meg elhízott, és ezt tudományos felmérések mondják, nem csak én találom ki. A lányok többsége ronda zsíros, lusta lény, a magyar nők negyed annyit mozognak, mint a magyar férfiak + a nők amúgy is zsírosabbak, tehát eléggé ésszerű, amit látok."


Kedves, a magyarok 60%-ba bele tartoznak a férfiak is. Oké, vegyük úgy, hogy a nőkre értetted, akkor pedig ott vannak a különböző generációk. Tudod, azok az öreg nénikék, meg a kis dagi tinilányok is beletartoznak. Nem hiszem, hogy közöttük keresnél pár, szóval, hülyeség statisztikákkal dobálózni.

Ha így nézel a nőkre, akkor egyébként felvetődik a kérdés, hogy biztos heteroszexuális vagy-e, és nem aszexuális vagy homoszexuális. Mert úgy látszik csak a saját nemedet vagy képes isteníteni.

2013. márc. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
41%

a magyar lányok nagyon szépek, de tény, hogy nagy részük iszonyatosan buta, lusta és számító! a külföldi lányokat szerintem sokan (köztük én is) azért találják vonzónak mert egzotikusak és próbálunk abban hinni, hogy a mentalitásuk kevésbé "hazai", kevésbé illenek rájuk a már az előbb említett tulajdonságok.

Én szívesebben választanék magyarországon élő külföldi lányt!

2013. márc. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
28%
Azért a kérdezőnek abban igaza van, hogy Közép-, Kelet-Európában sokkal közönségesebbek és egyszerűbbek a nők, mint nyugaton. Itt tényleg a nagy részük azzal próbálja eladni magát, hogy mindenüket kipakolják.
2013. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 Viktor.K válasza:
100%
mert nem voltál még az országon kívül, azért. én kamionozok, alig várom hogy hazaérjek, hogy végre nőt lássak, ne csak beltenyészeti múmiákat.
2013. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
17%

A férfiak ugyan annyira kövérek, mint a nők. A nőknek ugye alapból 10-15%-kal magasabb a testzsír-százalékuk, de érdekes módon semmivel sincs köztük több kövér, mint a férfiak között. A srácoknak is csak a pia, a fű, meg a buli a hobbijuk, talán lejárnak a kondiba "sportolni", de nem komoly.


A magyar nőknek tényleg nincs hobbijuk. Csak ennyiben értek egyet. Kipakolják a mellüket? Hát istenem, ami van, azt miért ne? Most az a baj ,hogy kipakolják, ha meg nem, akkor meg "fúj de fiús"? Ha már nem tudnak ízlésesen öltözködni (ez a férfiakra is jellemző), akkor pakolják ki a témát.

Lehessen velük beszélgetni? Attól senki nem lesz okosabb, ha lehet vele beszélgtni.

Inkább nagyobb sugarú körben ismerkedj, vagy irány külföld.

(Amúgy az én zsánerem az orosz lányok, illetve az ukrán lányok. Nem nem érdekel, hogy minek látjátok őket a TV-ben, meg a youtubon.)

2013. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
100%
Pl Angliában sokkal magasabb az elhízottak aránya, mint nálunk. Melyk az a külföld, ahol tökéletes nők találhatóak?
2013. márc. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
51%
Álomvilág...álomország :)))
2013. márc. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!