Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen csúnyák, unalmasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen csúnyák, unalmasak és buták a magyar lányok? És miért mondogatják, hogy a magyar nők szépek, mikor nem is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy úgyis töröltetik a sértődött lányok, de pár véleményre addig kíváncsi vagyok.


Eddig azt hittem, hogy a lányok általában ilyenek, de mikor megismertem külföldi lányokat, teljesen megváltozott a véleményem. Rengeteg hobbijuk van, lehet velük beszélgetni mélyebb témákról is, nem elhízottak, nem úgy öltözködnek, mint egy prosti, nem kikentek, nincsenek tele gusztustalan tetkókkal meg piercingekkel, és főképp nem úgy viselkednek, mint egy 10 éves kislány meg egy matróz keveréke.


Ez a neveltetés miatt van? Vagy ilyen lenne a magyar kultúra? Szerintem ez a szint, ami nálunk van, inkább Ukrajnára meg Oroszországra jellemző, ahol echte prostituáltnak nevelik a nőket.


A rondabúziszűzvagynemismeredanőket hülyeségekre meg nem reagálok, sajnos volt szerencsém megismerni rengeteg lányt, hogy széles rálátásom legyen a valóságra, és nem vagyok igénytelen.


Eddig itthon úgy ment az ismerkedés, hogy erőltetett, felszínes, unalmas beszélgetésekbe kellett kezdeni, meg adni kellett volna a tipikus manipulatív macsót, miközben egyértelműen ott volt a levegőben, hogy minden a külsőről szól és csak dugás lenne belőle.

Most meg nem hogy beszélgetni lehet velük, szépek, érdekesek, de annyira nem nagyképűek, hogy még kezdeményezni is tudnak! És ott tényleg egyenlőség van a nők és férfiak közt, nem ez az álfeminista kettősmérce, ahol a követelőző hárpiák elférfiasodnak, de elvárják hogy középkori romantikával kezeljék őket.


Szóval ha valaki unja a magyar lányokat, ajánlom is külföldre menni, vagy külföldivel ismerkedni. Meg mondjuk külföldön a családalapítás másik fontos eleme, a pénz is megvan.


Nem mondom, hogy minden külföldi országban mindenhol jó élni és minden lány értelmesebb, de arányaiban sokkal jobb.



2013. márc. 31. 07:52
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim válasza:
91%

Hány éves vagy te? 9? Ettől hülyébb kérdést nem láttam xD (bocs a kifejezésért) deee... nem mindeggy, hogy magyar vagy olasz vagy román vagy francia vagy akármilyen?! Mindenkinek más az izlése. Lehet valakinek éppen te vagy rusnya. MINDENKI SZÉP A MAGA MÓDJÁN!!! Nem tudom, hogyan képzelhetsz ilyen butaságot :D Lehet, hogy nem tetszik pár magyar lány/nő, de akkor sem láttad az összeset! És ha már itt tartunk nem csak a külső alapján kell itélni az embereket! Ha meg nem tetszenek, akkor nem magyar lány lesz az igazi nagy Ő.

Komolyan elnézést, ha megbántottalak, de vagy valami kis beképzelt alsós vagy. Vagy valami beképzelt, sajátmagát nagyrabecsülő felnőtt ember.

Elnézést kérek mégegyszer, de te véleményt kértél én pedig nem tudtam megállni. De azért gondolkozz el ezen...

2016. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim válasza:

Nem olvastam végig mindent, mert rettenetesen sokat írtatok, de egyébként így vagyok a magyar fiúkkal is valamilyen téren, (de nyilván vannak normálisak is, csak éppen nekem nincs túl sok ilyen ismerősöm 😝) nemrég külföldi emberek jöttek a városunkba (pontosan amerikaiak) és nagyon de nagyon jófejek, és egyszerűen olyan kedvesek meg minden

Szóval nem egyedül vagy ilyen helyzetben, őket szó szerint imádom, mert imádnivalóak, persze biztosan az USAban is vannak bunkó meg tahó emberek. Nem olvastam vissza az írásom, de remélem értelmes 😂

2018. júl. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
15%

Jobban bejönnek a külföldi nők mint kubai csajok vagy afro amerikaiak igazából már vagy 7-8 éve nem volt magyar bnőm ..nem is igen hiáyoznak mert túl sokat drámáznak pl.: dugni akarnak de megjátszák a szentet .aztán te vagy a fsz hogy nem erőszakoskodtál ..hihetetlen elvárásaik vannak mig ők max egy szakatt gatyát tudnak hozni a párkapcsolatba ,de te tartsd el mert lusta dolgozni ..életcél 0 jövökép 0 jol néz ki csak sötét mint a föld és csak szorná a lové(da)t a legtöbb ....de neked legyen magas fizud nézzél ki jol kell ház kocsi nyaralás na mind 1 hát általában szivesebben beszélgetek világ járta emberekkel akik tapasztaltak többet ,mert az aki nem annak a szar is fénylik mivel fogalma nincs mi van 20 méterrel távolabb ....aki egésznap vezet más országba de alig lép ki a kocsibol szintén ne mesélje milyen csunyák a külföldi nők mivel elég nagy sanszot látok rá hogy 1. nem tud velük dumálni (más nyelvek ismeretének hiánya)

2. egésznapi kocsiba ülés miatt nem tul vonzo külsejü emberek amugy se

A diplomázott 130 as iq-val rendelkező (Nyilván sokat hantázó női egyedtől meg csak annyit kérdeznék ,ha olyan ultra okos és jobb mint bárki mért is volt azt a két diplomát olyan vért izzadós megszerezni ???:D

2018. szept. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
66%

A szomorú igazság az, hogy a 35 alatti magyar nők 98%-a pózoláson kívül gyakorlatilag semmire nem képes.


-semmi hobbi, érdeklődés

-semmi sport

-okosnak hiszi magukat, főleg ha elvégeztek egy főiskolát, de gondolkodni nem nagyon tudnak ettől még

-egyféle öltözködést ismernek, a kihívót túl sok sminkkel


igazából nemrég voltak Krakkóban, és az először feltűnt, hogy a fiatal nők mennyire stílusosan öltöznek, kevés sminkkel, bakancsban is sokkal nőiesebbek, mint a magyar nők

2018. szept. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
39-es szuper választ adott!
2021. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

A magyar egy meglehetősen elmaradott és unalmas nép. Ezért nem meglepő, hogy a nők többsége is ilyen.

Ezen kívül a keletebbre európai országokban elég jellemző, hogy nők elég unalmasak és inkább a kinézetükkel próbálnak érvényesülni.

2023. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!