Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megcsaltam a barátomat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat és most van egy kis bűntudatom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 17:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Egy kicsi? Sajnos a mai világban úgy látom minden így megy már. Nem állítom, hogy régen más volt, mert én is fiatal vagyok, nem tudhatom. De egy kérdést megengedsz nekem: Hogy tudsz még így a szemébe nézni? Vagy megcsókolni őt? Amikor magához húz, vagy azt mondja, hogy szeret, akkor nem érzed, hogy nagyot hibáztál?

Ha el is mondod neki... semmiképpen ne mond, hogy mindezt ráadásul az exeddel tetted. Talán ez még jobban is fájna, mintha egy idegennel.

Csak egyszer gondolj bele, hogy mi van akkor, ha ez fordítva történik? Az ő exével. Neki bűntudata lenne, és ez segítene rajtad?

2013. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
26%
mondd el neki. ha arra volt eszed hogy széttedd a lábad az exednek 1 estéért, arra is legyen eszed hogy elmondod és rájössz hogy elkrtad
2013. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

csak kicsi? hát ez baj

állj a barátod elé, legyél őszinte, még mielőtt ezt máshonnan megtudná, majd fogd a cuccaidat és köszönjél szépen, sajnos ezt magadtól is tudod,

azt meg Te tudod miért kellett a régi barátoddal találkoznod, szerintem ő is dobni fog Téged

2013. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mindenképen el kell mondanod neki az igazat. Egy kicsit lehet sminkelni a sztorin, de a lényeget tartalmazza!!!
2013. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
kidobnálak a barátod helyében, az biztos
2013. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

1. nem értem mért nem vagy akkor a volt paliddal..

2. mért vagy akkor szegény sráccal 1 éve? Ha nem szereted, nyilván nem szereted ha lefeküdtél a volt paliddal..

3. remélem nem csak kis bűntudatod van..

4. ócska vagy, fogadd el magad!

2013. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

de egy undorító r*banc vagy


mondd el neki, remélem kidob.

vagy ha annyi sincs benne, hogy elmondd neki akkor legalább szakíts vele, hadd találjon egy normális lányt

2013. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

és még itt el kezded sajnáltatni magad? hányingerem van. Nekem sem könnyű, a hűség nem minden embertípusnak könnyű. Ez olyan, mint hogy valakinek nagy csöcse van, valakinek két szúnyogcsípés van a helyén. Ez van. Adottság.

De ha nincs benned hűség akkor tartóztasd magad. Ez tesz emberré ( msot ne beszéljünk arról ,hogy ezért milyen gagyi és undorító faj az ember) szóval leszarom mit csinálsz, én haragszom rád.

2013. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nem irigységből, hanem félelemből
2013. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
34%
volt gerinc megcsalni akkor legyen gerinc elmondani is neki! igen, benne van, hogy dob. gondolkozni kellett volna!
2013. ápr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!