Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány. Egy általános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány. Egy általános szituáció : nekem tetszik, de ő csak barátnak tart engem. Tudnátok néhány tippet írni hogyan haladhatnék előrébb?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Akarj te is barátságot, sőt kösd ki, hogy rendben, barátság, de akkor teljesen lezárod magadban, és tilos belédszeretnie. ;)
2013. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Friendzone fail
2013. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
( de ő még nem tudja hogy tetszik nekem...)
2013. ápr. 26. 20:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor se...
2013. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem igazán értem a tanácsod...
2013. ápr. 26. 20:10
 6/10 anonim ***** válasza:
ö mómönt öv szájlöntsz?...
2013. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3 Akkor hogy lehettek barátok?
2013. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem, valóban a "tart" azt jelenti, hogy nincs konfrontáció. OK, akkor önként legyél a barátja, célozd meg a barátzónáját.


A barátzóna-effektus azon alapul, hogy a fiú ki akarsz kerülni barátzónából, a lány pedig éppen ezért tartja ott bent. Ezért kell az ellenkezőjét akarnod, így laza maradhatsz, néha beszélhetsz neki arról, hogy tetszik az X lány. Ez az egyetlen esélyed, és némi szerencsével belédszeret. Csak úgy kerülhetsz ki a barátzónából, ha benne akarsz maradni.


Tehát csak barátkozz vele, és ne akarj többet. Ez kb. olyan mint a mesében, hogy ne nézz vissza, mert ha visszanézel, elbuksz. Itt ha több akarsz lenni, mint barát, elbuksz.

2013. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megfogadom a tanácsod! :)
2013. ápr. 27. 10:20
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

:) És persze ne nyomulj, mint barát, se. Örülj annak, ami van, hiszen barátként sok időt tölthetsz vele, sokat nevethettek. Merj máshova nézni, merj arrébb menni, merj a dolgodra menni, hiszen barát vagy, szabad vagy. Merj más lányokat is nézni, mégha titokban nem is az a lány tetszik, de hihető, hogy ő tetszen.


Sőt! :D Ha ez a lány a barátod (akiről beszélünk, aki tetszik), akkor simán megkérheted akár egy olyan csínyre is, hogy mivel neked tetszik egy lány (válassz ki egyet), szeretnéd, ha azt látná, hogy van valakid, vagy legalább is közel vagy valakihez, és ebben legyen a fent említett lány a cinkosod.


Belém is így szeretett belém a barátom (egy lány, én fiú vagyok), bár nálam ez nem volt szándékos, de így történt mégis. Aztán persze rájöttem, hogy én is őt szeretem, nem a harmadikat. Szóval ilyesmi is működhet. Csak lazán!! ;)

2013. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!