Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Le kellene mondanom róla? Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le kellene mondanom róla? Még akkor is ha nagyon nem akarok?

Figyelt kérdés

Köszönet annak, aki végigolvassa és elmondja a véleményét.


Néhány hete megismerkedtem egy csodás nővel. Azóta teljesen belehabarodtam amihez a külsője és belsője (félreértések elkerülése végett a tulajdonságai) is jelentősen hozzá járult.


Próbáltam már közeledni hozzá, hívogattam közös programokra, hogy kettesben lehessünk kicsit, hogy még jobban megismerjem, de különféle okokkal lerázott (az okokról tudtam, hogy van valóságalapjuk). Az első "randiszagúbb" meghívásnál a "van valaki akivel épp találkozgatok" jellegű lekoppintást kaptam. Ezek a próbálkozásaim már tartanak pár hete. Azt is meg kell említeni, hogy ő nem keresett még semmilyen formában.


Jellem szempontjából annyit elárulok, hogy nyílt, mindenkivel jól elvan, barátságos (persze nem ezt a mindenkinek odadobja magát típusú nőt kell elképzelni), jó nagy baráti kör is van.


Szerintetek érdemes még próbálkoznom? Egyszerűen nem bírom rávenni magam, hogy feladjam, úgy érzem ő kell nekem.



2013. máj. 20. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez egy tipikus eset. Valószínűleg túl ronda vagy hozzá.
2013. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
felejtsd el
2013. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vizéli László ***** válasza:
100%
Ha eddig nem jött össze akkor szerintem ezután se fog. Ne pazarold rá az időd. Hiába van valakinek rengeteg baráti köre meg ez az amaz. Jó kifogás, de ha annyira akart volna találkozni, ha más nem de akár fél órára is össze futhattatok volna. Az meg nagy kamu hogy valaki annyira elfoglalt legyen hogy ne legyen 30 perc szabadideje. Szerintem hagyd a fenébe.
2013. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod feladni csak tönkre fogod tenni magadat mint én.
2013. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is 1milliószor volt ez! Ez a lány nem akar tőled semmit hagyjad a fenébe!
2013. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat
2013. máj. 21. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!