Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Buliba hogyan kell reagálni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliba hogyan kell reagálni, ha odajönnek hozzám? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ha szimpatikus az illető, akkor egyértelmű, hogy ismerkedni kezdek vele...de ha időközben rájövök, hogy mégsem szimpi? Nem akarok senkit megbántani, de anélkül, hogyan lehet "lerázni"?

És ha alapból nem szimpi? Mit kell olyankor mondani? Segítsetek! Nagyon ritkán járok bulizni és nem tudom kezelni az ilyen helyzeteket...

L



2013. jún. 13. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy érzem beléd estem"


Én még a városból is kimenekülnék rögtön:D

2013. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
72%
hát pár alkalom után nem lesznek kérdéseid, élet legjobb része a tapasztalat szerzés...;)
2013. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tetszik akk nem szoktam figyelembe venni, vagy el megyek másik részébe a teremnek
2013. jún. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd,hogy "bocsi,ki kell mennem". Elmész a mosdóba,aztán nem mész vissza hozzá. Vagy oda mész egy pasihoz és megkéred h kapjon le,h a másik srác lekopjon.:D
2013. jún. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!