Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ilyen ruha összeál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen ruha összeállítás randira nagyon kihívó?

Figyelt kérdés
Van egy szoknyám, ami bézses színű és elől fekete csipkés (gyönyörű szoknya) de ink alkalomra...a fölső meg fehér fekete csíkos és flitteres mayo-s fölső és betűrve a szoknyába, mert a szoknya az a fazon ami jól néz ki, ha be van tűrve a fölső... Szerintetek sok lenne ez a szoknya, hogy ilyen nagyon csinos? Amúgy ex-barátommal találkozok és csinos akarok lenni szerintetek sok lenne? 17/L

2013. júl. 3. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj...Attól is függ,hova mentek?

Amúgy meg legalább látja,mit (kit) veszített :D :P (már ha ő szakított)

2013. júl. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igeen azért akarok csinosba lenni :P h lássa kit vesztett :D am siófokon lesz a randi...és a programot nem tudom xd
2013. júl. 3. 08:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Hajrá akkor! ;) Szerintem ez nagyon csinos így a leírás alapján,meg nem is túl kihívó,szóval jó lesz ez :P
2013. júl. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó lesz az ebben a hőségben,meg ha kell akkor gyorsan levehető rólad...Gondolom nem bánnád,mert egyébként nem randiznál a volt barátoddal.Ugye van hátsó szándékod is?
2013. júl. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huu hát nem tudom :D lehet, hogy nem bánnám, de ezek után amit tett nem bizti, hogy lefeküdnék vele :) amúgy szerintem is csini az összeállítás, de lehet túlságosan is ink olyan alkalmis, de nem baj...:)
2013. júl. 3. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!