Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit javasolnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasolnátok egy olyan pasinak, aki nem tud megbékélni a külsejével, és ezért nem mer kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Sajnos képtelen vagyok megbarátkozni a tükörképemmel. Nem vagyok túlsúlyos, vagy ilyesmi, egyszerűen szerintem az arcom nem vonzó, ezen pedig ugye nem lehet változtatni. Amúgy ügyelek rá hogy jól öltözzek, jó legyen a hajam, de ez akkor is változtathatatlan.

Emiatt állandóan úgy érzem, hogy sosem fogok olyan lánynak kelleni, aki nekem tetszene. Nem merek kezdeményezni senkinél, aki bejön, mert rettegek, hogy csak még inkább beigazolódik a félelmem. Mit javasoltak? Hogyan törhetek ki ebből?


2013. júl. 7. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
markold meg a pöc.söd és használd!minden nőt meg lehet nyerni csak jól kell tudni beszélni
2013. júl. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Álld az eget hogy egészséges vagy, és nincs semmi testi megkülönböztetésed;)
2013. júl. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Plasztikai műtét, egyébként meg próbálkozz, mit veszíthetsz? Majd megjön az önbizalmad.
2013. júl. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

van egy rakás ronda srác, akik után rohannak a nők. ha egyéniség vagy, nem minden a külső. a külső csak a külsőségekhez elég,magyarán nem sok mindenhez.


ne a tükör legyen a napi elfoglaltságod, hanem kihozni magadból valakit,aki te vagy.

2013. júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy gondold végig, ilyen vagy, amilyen. Most perpill egy lányt sem érdekelsz, feltehetően, mert nem ismer senki. Tehát, senkinek nem veszteség, neked viszont veszteség, hogy senki nem ismer, magadért kell megtenned, nem másért. Ha magadért nem tudsz ennyit megtenni, hogy elfogadod magad, és másokkal is elfogadtatod magad, akkor így jártál...
2013. júl. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szedd össze a bátorságod és próbálkozz.


Az én férjem se tartja jó pasinak magát, pedig szerintem kifejezetten az:) helyes arca van, és imádni való. Szerintem te is csak rosszul látod saját magadat!

Ő is sokáig nem próbálkozott senkinél, viszont amikor igen, elsőre megtalálta azt akit keresett= engem:D Azt mondta én vagyok neki az igazi:)


27/N

2013. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!