Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap randiztam egy pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap randiztam egy pasival, ma még egyáltalán nem keresett, pedig facebookon már látott. Most már nem is fog?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 16:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
még kereshet.. maradjunk ennyiben
2014. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
1 nap nem a világvége...Nem tudom mit kell hisztizni
2014. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. De, ha full bejöttél volna neki, és te lennél az a nő, akivel bármit el tud képzelni, akkor valószínűleg egyből keresne, amikor net közelben van.
2014. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Senki nem írta, hogy te akarod keresni. Az olyan idióta nokedlik/feministák válaszára reagáltunk, akik arra buzdítottak, hogy keresd. Egy nap után meg még nem feltétlen kell kétségbeesni. Ez is le lett írva szerintem.
2014. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
11%

Én soha nem kerestem senkit randi után. Ha keresett akkor órákon belül. Ha nem akkor nem is akartak semmit, volt hogy én sem. Illetve volt aki 2 nap után próbálkozott. Azt elküldtem a fenébe. Megmondtam hogy elkésett.


Engem 1 nap után már nem érdekelt egyik se ha nem keresett meg. Pláne ha már lett volna rá lehetősége.


Eszembe se jutott hogy én keressem utána őket, és megalázkodjak. Soha nem tettem ilyet...


Anno a férjemnél is úgy volt, hogy mondta a randi után hogy még aznap lesz msnen és beszéljünk, bár akkor már meg volt beszélve a következő randi.


De elrejtettem magam, úgy jelentkeztem be, és csak mikor láttam hogy fent van, tehát nem tiltott le, akkor fedtem fel magam, és megvártam amíg rám ír. Bár szinte azonnal megtette.:)


27/N

2014. jan. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!