Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha megfázás miatt (+...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha megfázás miatt (+ 38-39 fokos láz) mondjátok, hogy nem biztos, hogy az e heti (szombati) randi összejön, ill. hamar mentek aludni, lehet hogy csak lerázás, vagy nem biztos?

Figyelt kérdés
Volt már több randi,jól elvoltunk csak nem tudom mit gondoljak.Persze ha nem lerázásból mondja,teljesen megértem.

2014. jan. 29. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fiú, de ez miért ne lehetne igaz? Pláne a tél közepén, simán lehet beteg, lázasan meg ki menne randira?
2014. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én simán elmennék még hőemelkedéssel, ha nem valami fertőző járványt kaptam el. Kemény fából faragtak :D
2014. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na de lázzal 38-39... Na az már káros lehet a saját egészségemre is.
2014. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is lemondanám láz miatt.
2014. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tipikus nő, aki túlkombinál, meg olyat lát, ami nincs...


Bogaram, a férfi egyszerű, mint a zsíros kenyér: amit gondol, azt mondja. Ha megfázás miatt lemondja a randit, akkor az úgyis van. Nagyon erős indok kell, hogy egy férfit ne a farka húzzon el egy randevúra, egy brutál nátha viszont még a kiéhezett férfi kedvét is leszegi. Vagy szeretnéd, ha tüdőgyulladással kínlódjon?

2014. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Paranoia? Igen, ez az. Látogasd meg, vigyél neki finom, gőzölgő húslevest. Aztán meglátod kamu-e.
2014. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem lerázás!

Miért lenne lerázás, ha már többször is találkoztatok?

Egyszerüen tényleg lázas. :)

2014. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Épp pár hete voltam így, kamunak gondoltam, mondtam is neki (bár mi nem pár randinál járunk, de mindegy bonyolult ügy), aztán másnap találkoztunk és elkaptam tőle, szóval ja, igazat mondott...

Szerintem hihetsz neki simán. Ha meg mégis kamu, akkor több ilyen lemondás is lesz meg amúgy is látni fogod rajta, hogy nem túl lelkes, szóval hamar kiderül a szitu. De amíg ilyen kétségeid vannak, addig ne feküdj le vele.

2014. jan. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Én lány vagyok! Örülj neki, hogy veled legalább közölték, hogy elmarad a randi, egyébként miért lenne lerázás? Én meg a állítólagos randink után, ami elmaradt, azután tudtam meg 4 nappal, hogy beteg volt a barátom, csak épp elfelejtett szólni!
2014. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!