Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy sráccal és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy sráccal és nem válaszol az üzeneteimre. Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal, de eleinte csak interneten keresztül tartottuk a kapcsolatot. Nagyon jól elbeszélgettünk mindenről, igazán jófej volt és már akkor megjegyezte hogy nagyon tetszem neki. Majd találkoztunk és nagyon jól éreztem magam vele és elmondása szerint ő is velem. Ezután írtam neki egy üzenetet, beszélgettünk utána egy kicsit, mondta hogy mennyire tetszem neki és még egy következő randiról is beszélgettünk és ennyi. Nem akartam nagyon nyomulni, úgyhogy megvártam hátha ír-e. Nem írt, ezért pár nap múlva felhívtam és nem vette fel a telefont. Aztán megint pár nap múlva írtam neki egy üzenetet, hogy remélem nem bántottam meg valamivel és hogy jól van. Azóta sem válaszolt, de az üzenetet láttam, hogy már aznap elolvasta. Most akkor mégsem tetszem neki? Miért hiteget akkor? Nagyon tetszik. Mit csináljak?
2014. márc. 19. 21:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Én 18/L, ő 23/F
2014. márc. 19. 21:58
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit. A srác egy kőbunkó. Nem írtál kort, de valószínűleg egy dedós műmájer. Keress egy komolyabb fiút:)
2014. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Didiiayer ***** válasza:
Azóta lehet változott nála a helyzet és már nem akar tőled semmit. Ha akarna jelentkezne.
2014. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

keress mást

ez bunkó

2014. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Zaklatni nem akartam, nehogy elijesszem. De akkor úgy látszik ez valóban ennyi volt. Annyira nehéz így elengedni. Hogy ennyivel letudná az egészet, hogy nem ír, ahelyett hogy őszintén elmondaná mi is a baj velem. Nem értem ezt a logikát. Így sokkal jobban fáj.
2014. márc. 19. 22:03
 6/9 anonim ***** válasza:
nem egyedi eset, férfiak így oldják meg, mert nincs elég erejük szakítani.
2014. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe. De ha majd néhány hét/hónap múlva mégis előkerül, akkor legyen eszed, és már te ne írj vissza, mert csak csúnyán kihasználna. Akármilyen szöveggel jön majd, ne dőlj be neki. Mással foglalkozik most, nem jöttél be neki mégsem. Ha a másik vonal nem jön be, könnyen lehet, hogy újra nálad próbálkozik, aztán ha megvoltál neki, megy megint másfele és ugyanaúgy tojik majd a fejedre, ahogy most.

Legyen eszed!

2014. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem jöttél be neki valójában. Csak nem merte elmondani. Inkább csak eltűnt...


Ezért is vallottam azt a saját elvet, hogy én nem kerestem meg először a pasit randi után. Ha érdeklem akkor keres 1 napon belül. Ha nem, vagy több nap után jutok eszébe nos akkor késő.....ennyi.


Amúgy meg minek írtál neki? Kicsit megalázónak érezném ha én keresném a pasit a randi után....de te tudod.

2014. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem meg jól tette, hogy írt neki.

rámászni nem kell, de meg kell adni az esélyt, néha bátorítani is kell.

nem lehet csak úgy hagyni dolgokat büszkeségből, néha rá kell segíteni.

de rámászni tényleg nem kell, ennyi.

2014. márc. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!