Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem megy a párkapcsolatosdi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy a párkapcsolatosdi, a lányok tényleg levágják, ha egy fiú csak barátság extrákkal jellegű kapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés
Nekem ez túl sok, hogy most itt nyáladzak egy lánynak, hogy jaj, szívem imádlak, te vagy az egyetlen igaz szerelmem és még 5 ezer szív és társai. Én csak frankón mosolygok, humorizálök, aztán, ha ott az alkalom megcsókolom, de aztán tapizom is rendesen. Kifejeztem, hogy én meg akarom szexualizálni és nem kell a hülye romantika. :D Aztán persze miután megvolt a csók a tipi-tapi vagy a petting is ritkán, utána benyögik, hogy maradjunk csak barátok. Mintha tudnák, hogy csak a szexre hajtok. Aztán látom, hogy összejön az egyik csaj egy sráccal, akivel ott nyalztak me szíveeznek. Na kösz én ebből nem kérek. De egy jó kis minőségi toszolást bevállalok minden nap is akár, minőségi lánnyal persze kizárólag, a tipikus ribizlik nem az eseteim és szerencsére én sem nekik. Szóval bár fontos, hogy a lány, akivel szexelni akarok jó fej, humoros, lehetőlegé értelmes legyen, az már nem kell, hogy egymást rabláncra verjük, meg folyton nyáladzunk egymásnak, inkább a szenvedély kell.
2014. júl. 1. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Köszönjük.
2014. júl. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. júl. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Misa-chan55 ***** válasza:

Ha igy viselkedsz persze hogy levágják.

Ha rögtön csók után tapi, nem is próbálsz 'udvariasan' közeledni, meg nem vársz akkor vagy csak arra hajtasz vagy csak arra hajtasz.

Ezt minden lány/nő tudja.

2014. júl. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező hány éves vagy és milyen körökben mozogsz? Mert az értelmes, felnőtt kapcsolatban ez a csöpögés már nem jellemző. Sőt, általában egy normális párkapcsolatra nem jellemző, csak a "párkapcsolatosdira". Mi párommal itthon rendszeresen röhögünk azon ismerőseinken, akik nyilvánosan az üzenőfalukon csöpögnek egymásnak ahogy fogalmaztál ezernyi szívecskével, hogy atyaég, ezek honnan szabadultak?


Viszont ja, egy "minőségi lánynak", amilyet szeretnél nem elég az, hogy csak a teste kell neked, mert mondhatod, hogy legyen jó fej, humoros és értelmes, de minek ha úgyis csak megdönteni akarod párszor? Ahhoz nem kell sok értelem, se humor. És abból, hogy csak tapizod őket persze hogy egyből levágják, hogy csak a szexre hajtasz. Főleg, hogy lehet közben kérdezgetned tőled, hogy ki vagy mit szeretsz csak épp el vagy foglalva azzal, hogy a kezeddel le vedd a mellméretüket és nem hallod a kérdést.


Tehát a párkapcsolat nem nyáladzás és nem is rablánc. Ha csak ennyi lenne régen rossz lenne és valószínűleg én is apácának vonultam volna. Vagy az is rablánc, hogy nem hajthatsz mellette más csajokra? Akkor igen, ez egy szörnyű börtön.


Szóval gondold át mit szeretnél. Minél több csajt megdönteni, vagy egy minőségi lányt nagyon sokszor, csak utóbbihoz a párkapcsolat "rabigájába" kell hajtanod a fejed. Sok sikert a döntéshez.


24N

2014. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!