Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz megkérdezni hogy megcsókol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz megkérdezni hogy megcsókolhatom e?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, aki kb a legjobb barátom, minden nap beszéünk, szinte állandóan viberen, mindent megbeszélünk egymással, én szerelmes vagyok belé mióta ismerem, azaz 3 éve, Ő eleinte mikor megtudta hogy mi a helyzet, azt mondta hogy barátságnál többet nem érez, majd egy jó 3-4 hónapja azt mondta, hogy mióta napi rendszerességgel találkozunk Ő is kezd valamit érezni, ami több barátságnál, de várni szeretne mert nem szeretné, hogy a gyerekes hülyeségek miatt, amik miatt az előző 2 kapcsolata is tönkre ment menjen tönkre esetleg a mienk is és ezzel együtt a barátság is.

Én sokszor gondoltam már rá, hogy hátha a gyakorlatban meg tudnám győzni, hogy nem kell várnunk, hogy nem megy tönkre a kapcsolatunk, csak ehhhez el kéne kezdeni magát a kapcsolatot, ehhez viszont meg kéne csókolnom, viszont mikor helyzet adódik, lefagyok és nem merem csak úgy szó nélkül lekapni. Szerintetek gáz lenne megkérdezni tőle mikor kettesben vagyunk, hogy megcsókolhatom e?



2014. jún. 27. 23:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
tedd vagy ne tedd.. de ne kérdezd.
2014. jún. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha úgy kezded hogy szeretnéd kipróbálni (vele-ez nemtom,kell-e) a csókot, akkor nem ; hát szerintem kérdezzed nyugodtan, ha akarod, max gondolom pár év múlva jót nevettek rajta v mittudomén:D:D:D
2014. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne kérdezd, mert akkor esélyt adsz arra hogy elgondolkodjon a dolgon... Viszont ha rögtön lekapod akkor már csak egy "igen vagy nem"-et kapsz... Nem jó ha belegondol...
2014. jún. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik régi kedves tanárnőm azt mondta, h egy igazi férfi soha sem kérdezi meg, h "megcsókolhat-e" ha akarod, és úgy látod, h ő is, akkor tedd meg, de ne kérdezz rá, én legalábbis furán reagálnék rá nőként, ha vki megkérdezné, elijesztene :-) mondjuk az attól is függ, h ki kérdezi :-P :-D
2014. jún. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
ne kérdezd meg! csináld! mert lehet ő is akarja ;)
2014. jún. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell szó nélkül lekapni. Ha nem akarja, nem fogod tudni megcsókolni. Először rámosolyogsz egy optimális időpontban (lehetőleg ne véres szarról beszélgessetek előtte), majd megsimítod a pofiját. Ha tetszik neki, látni fogod a szemében a kívánást. Ekkor megragadod valahol és szépen megcsókolod.
2014. jún. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ, hogy milyen a csaj. Én például nagyon meglepődnék, ha a srác csak így megkérdezné tőlem, de valamelyest aranyosnak tartanám. Persze zavarba is jönnék.

Mindenesetre a legjobb inkább az, ha tényleg kérdés nélkül megteszed alkalomadtán. Az magabiztosnak hat, és egy pasiban elég fontos a magabiztosság (legalábbis szerintem).

2014. jún. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

És 6-osnak teljesen igaza van a módszerben! Nekem legalábbis bejönne. :)

Hajrá, sok sikert!

(7-es voltam)

2014. jún. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 B25 ***** válasza:
100%
Szerintem pedig nagyon aranyos egy fiútól hogy ha megkérdezi mert ez azt jelenti hogy nem akarja letámadni és tiszteli annyira a lányt hogy megkérdezi! Én örülnék ha megkérdeznék tőlem :)
2014. jún. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
gáz
2014. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!