Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az elmúlt évtizedben ritka és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmúlt évtizedben ritka és nagy érték lett a nő a nem helyes pasi számára, akikért vért kell pisilni?

Figyelt kérdés
Túlzottan válogatnak a nők az elmúlt időkben, sokkal nehezebb őket kapcsolatba vinni. Rendkívül sokat kell egy pasinak (aki nem vonzó) azért szenvednie, hogy összejöjjön vele egy átlagos nő is (nekik is a helyes kell valamiért, holott nem érdemlik).
2014. júl. 2. 10:09
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
akkor miért írod, hogy régen összejött a ronda pasiknak is? csak úgy tűnt, mintha a kérdezővel valahol egyetértenél. és megdöbbentem, de lehet félreértettelek.
2014. júl. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:

A "nő" összejött a rondábbaknak is.

Vagy szerinted régen a férfiak 95%-a jóképű volt? Ugye nem. Márpedig az idősebbeknél tényleg ritka volt aki 30 évesen pár nélkül volt.

2014. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
62%
Egoista és idióta, nem kell csodálkozni, hogy ezen kesereg...
2014. júl. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
7. Pont ezt mondom. Az utcánkban is lakik kb 30 ilyen pár, 50 es éveikben járnak. Minden férfinak van, volt párja. Ha most már nincs is, nem azért mert ronda, hanem mert trehány, elveri a pénzt játékgépekre, alkoholra stb. De hány és hány ronda férfinak van, volt párja abból a korosztályból, kb 95%-nak. Ritka volt, aki nem házasodott stb. Most meg a rondább pasik 80%a 30 felett is csak tengődik, elkallódik. Pedig vannak értékeik nekik is. Csak a mai nők nem látnak tovább az orruk hegyénél. Anyám sajnos egyedülálló, felregisztrált társkereső oldalra 51 évesen. Megnézte az 50 es magányos férfiakat. 124! férfiból 3 volt, aki hajadon, nőtlen volt, a többi elvált, külön él, özvegy stb. A 124 et hozta ki a gép a környékről. Ezért mondom, hogy valami nagyon el lett rontva. Kíváncsi leszek 20-25 év múlva, mikor mi is 50 esek leszünk, akkor 124 ből mennyi lesz a hajadon, nőtlenek aránya? Mert állítom, hogy 80 körül lesz. Óriási szívás ez az egész. Aki meg azt mondja, hogy nem, annak van sikere a másik nemnél, megfelelően néz ki, jó dumás, tehetősebb stb. De képzelje már magát annak a helyzetébe, aki esztétikailag pl 10 per 2-3 as pasi. Pedig nem a kövérség, igénytelenség miatt. Csak elég egy 170 centis magasság és egy ronda arc, mindjárt kész a magányososító szérum.
2014. júl. 2. 10:35
 15/44 anonim ***** válasza:
De ha szerinted a pénz is tényező, miért nem mész/mentél egyetemre, hogy aztán gazdag legyél?
2014. júl. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
Még egyszer mondom, ne vádaskodjatok. Hanem próbáljátok meg belegondolni magatok a helyzetbe, mikor 100 nőnél próbálkozol és mind a 100 undorral néz rád. Na ugye, hogy nem is olyan jó az? Aki már 100 ból csak 2-3 csajnak is bejön, az nem tudja milyen ez az állapot és itt osztja az észt, hogy veled van a hiba öregem. Könnyen osztja az észt a dagadt, tehetős pasi a koldusnak, hogy milyen jó is a szushi. Csak nem képzeli magát a másik helyébe. Ezért kérem, hogy bánjunk csínján a vádakkal, nem együtt homokoztunk.
2014. júl. 2. 10:40
 17/44 A kérdező kommentje:
Egyetemet végeztem, de az egyetem nem egyenlő a gazdagsággal. Erre varrjál gombot. Vannak piacképtelen szakmák is, mint az enyém. Bár van állásom, de átlag alatti bért hoz.
2014. júl. 2. 10:41
 18/44 anonim ***** válasza:

statikus személyiség indukálta látens nőgyűlölő, ez az én diagnózisom.

változz meg! ja, hogy azért tenni kell valamit? ühümm, szóval lenyomni pár fekvőt meg lefutni a sonkáidat az nehéz, pláne, hogy egész nyáron úgysem csinálsz semmit, igazad van, inkább ostorozd azokat a nőket, akiknek nem derogál egy olyan szájba dugni a nyelvüket, amikből ilyen ízes dolgok jönnek ki. igaz, minden nő kurwwa, aki mást most, az egy barom.

2014. júl. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

Kérdező, (7 vagyok)

Értelek, mert mint írtam szerintem is van ilyen jelenség.

Viszont ne add fel! Ha normálisan élsz (semmi drog, alkohol stb), ápolt vagy stb., akkor azért van esélyed még akkor is ha nem vagy szép. Ismerkedj kevésbé szép lányokkal, akik szintén esetleg magányosabbak. A másik út pedig tényleg a pénz. Bármilyen ronda vagy lesz jó nőd, ha van pénzed (lásd Andy vajna stb).

2014. júl. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
Akkor azt mondod, a nők sajnálatból jöjjenek össze olyan pasikkal, akik nem is tetszenek nekik?
2014. júl. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!