Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az elmúlt évtizedben ritka és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmúlt évtizedben ritka és nagy érték lett a nő a nem helyes pasi számára, akikért vért kell pisilni?

Figyelt kérdés
Túlzottan válogatnak a nők az elmúlt időkben, sokkal nehezebb őket kapcsolatba vinni. Rendkívül sokat kell egy pasinak (aki nem vonzó) azért szenvednie, hogy összejöjjön vele egy átlagos nő is (nekik is a helyes kell valamiért, holott nem érdemlik).
2014. júl. 2. 10:09
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Szegénységi bizonyítványod, hogy el sem olvastad, mit írtam, hanem rögtön vádaskodsz. Mondtam, hogy semmi baj a testalkatommal, sportos vagyok.
2014. júl. 2. 10:46
 22/44 A kérdező kommentje:

,,

Akkor azt mondod, a nők sajnálatból jöjjenek össze olyan pasikkal, akik nem is tetszenek nekik?"


Nem sajnálatból. Régen hogy jöttek össze a rondább pasikkal? Nem hiszem, hogy sajnálatból. Most is ugyanígy kellene velük összejönni.

2014. júl. 2. 10:47
 23/44 anonim ***** válasza:

Mindig tud magáért tenni az ember. A barátomat mikor még nem jöttünk össze láttam egyszer kicsit molett volt. Vagyis hát volt hasa rendesen, plöttyedt volt. Utána 2 év múlva találkoztunk egy esküvőn, a véletlen segítségével, máig sem tudom hogy lehetett. És összejöttünk. Kisportolta magát, lefogyott 30kgramot, és izmokat is "növesztett". Tett magáért. Azért, hogy találjon párt. És talált, engem.

Nem tartom magam rondának, de szépnek sem. Tudom, hogy vannak nálam szebbek és csúnyábbak is. A gond ott kezdődik, hogy nem tudod magad elfogadni olyannak, amilyennek születtél. De ha nem tudod elfogadni, miért nem teszel érte? Sportolj, izmosodj meg. Mindegy hány cm vagy, mindegy milyen az arcod, a nőknek tetszenek az izmos férfiak, legalábbis 60%-nak biztos. Mindig tehet magáért, valamit az ember.

Kár azon keseregni hogy az 50-es korosztály stb. Képzeld, az én anyukám-apukám 50 es korosztály és az egész életüket végig veszekedték. Sokszor mondogattam anyumnak, inkább várt volna még, hátha talál jobb párt magának.

És nehéz megtalálni az embernek a párját, de akkor sem keseregni kell.

Én is sokáig kerestem, nagyon sokan megbántottak fiúk. Letettem arról, hogy nekem párom lesz, és mikor már elhittem hogy nem is kell, majd spermabankból lesz gyerekem, akkor jött a barátom. Aki teljesen más volt mint a többi srác. Azóta 3 éve vagyunk együtt, és remélem ameddig élünk.

A lényeg, hogy mindenki átmegy ezen amin most te is, de ha feladod akkor soha nem is fogsz találni senkit.

Nem a magasságoddal van a baj, hidd el, mert vannak 156cm-magas lányok is.

A magabiztosság is nagyon sokat számit. Unokatestvérem barátja, nálam pl szóba sem jöhetne. 165 cm magas kb, nagyon sovány és nekem az arca sem tetszik. Unokatestvérem pedig szép lány szőke alacsony kékszemű vékony, sokat sportolt, arca is szép. És miért van ezzel a pasival? Hát fogalmam sincs... pedig már nem egyszer meg is csalta őt.

Talán azért mert nagyon magabiztos lenne? Kitudja.

Ne add fel az a lényeg, sportolj légy magabiztos, akkor sikerül.

2014. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Nem azt látom, hogy érdekli a nőket a sportos pasi, csak azok, akiknek rendben van az arcuk. Ha az nem stimmel, azt látom, lejjebb nem is figyelnek, egyszerűen akkor kiszelektálják. Lehet akármilyen sportos, jól öltözött, egyedi stílusú. Tényleg csak az arcot figyelik. Ha beírtok 10 kérdést, hogy mit néztek meg először egy srácon, garantálom, hogy 100 kommentből 92 (kb) azt arcot fogja írni, ha az nem szimpatikus, vesztettél. Én is vesztes vagyok emiatt. Nem kellett volna megszületni.
2014. júl. 2. 10:53
 25/44 anonim ***** válasza:
79%

(azt mellékesen jegyzem meg, hogy ha valaki ronda és szerinte pénzzel lehet sikert elérni, miért nem csinál piacképes diplit...)


akkor régen miért jöttek össze a nők a ronda pasikkal? mert rákényszerítette a közösség, mert egy faluban nem volt választás? mert ciki volt, ha valaki szingli? igen, szóval boldogtalanok voltak.


vagy szerinted régen a nőknek a ronda pasik tetszettek, és az emberek boldogok voltak együtt?


ez nincs így, ha neked csak azért kell nő, hogy ott legyen neked, főzzön, beletölthess esténként, de attól még ugyanolyan undorral nézne rád, akkor erre nem mondok semmit. akkor tényleg nőgyűlölő vagy.

2014. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
66%
Sokáig rinyálsz még? lesüt rólad, hogy se művelt, se sportos nem vagy, eleve, ha hülyének tartasz minket, ami evidens az irományaidat nézve, minek méltatsz minket vitára? Nem csoda, hogy nem nézel magadba, olyan sötétségbe még egy reflektor is kevés lenne.
2014. júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
figyu, nem tudom pontosan mi a baj az arcoddal, de plasztikán nem gondolkodtál? Nagy orr, elálló fül stb nem gond nekik. Ha ez tényleg ilyen drámai neked akkor megéri gyűjteni rá. Nem értek hozzá, de pár százezerért szerintem biztos tudnak javítani rajtad.
2014. júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

Nézd meg pl. ezt a két videobloggert: [link] és [link]


Szerinted jóképűek? NEM!!!


Vagy ezt a srácot, aki humorista ( [link]


Mégis nők ezrei vannak oda értük, randiznának velük, mert nyugodtak, humorosak, pozitív a kisugárzásuk! És ne gyere a pénzzel! Hanem változtass! :)

2014. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Utolsó. A 3 ból csak az első jött be, a 2. és a 3. nem található, törölve van. amúgy az első srác helyes, hozzám képest adonisz. Az a baj, hogy hozzám képest mindenki az.
2014. júl. 2. 11:04
 30/44 A kérdező kommentje:
Az a Peter Dancso nem ronda, megnéztem máshol a neten. Keress atomronda pasit, akiért odavannak.
2014. júl. 2. 11:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!