Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az elmúlt évtizedben ritka és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmúlt évtizedben ritka és nagy érték lett a nő a nem helyes pasi számára, akikért vért kell pisilni?

Figyelt kérdés
Túlzottan válogatnak a nők az elmúlt időkben, sokkal nehezebb őket kapcsolatba vinni. Rendkívül sokat kell egy pasinak (aki nem vonzó) azért szenvednie, hogy összejöjjön vele egy átlagos nő is (nekik is a helyes kell valamiért, holott nem érdemlik).
2014. júl. 2. 10:09
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Nem jön be, mert a zárójelet véletlen beleírtam, amit át tudtál volna másolni attól még, hiszen diplomád van állítólag...


Durva, hogy még náluk is rondább vagy, sajnálom. Én még nem láttam olyat. Lehet, csak beképzeled!

2014. júl. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Holt átlag pasikat linkeltél be. Van csúnyább az átlag pasinál? Hogy a fenébe ne lenne már. Az átlagos srác nem tesz fel nagyon ilyen kérdéseket, hogy egyedül marad, de a ronda annál inkább, hiszen reális az esélye. Ezt fogjuk már fel könyörgöm kedves kommentelők. Ne azt, hogy jajj te nyomi, benned van a hiba csak. Igen bennem, ilyennek születtem, rondának. ez nagy hiba, gének és a természet gonosz játéka, mely a magány forrása. Ezt fogjuk már fel, mielőtt kiosztotok engem mindig. Könyörgöm.
2014. júl. 2. 11:14
 33/44 A kérdező kommentje:

Pl egy ilyesmi pasinak mondjad, hogy nem a külsejével vannak a gondok, hanem a fejében.


[link]

2014. júl. 2. 11:18
 34/44 anonim ***** válasza:

És rá mit mondasz? Kerestem neked abszolút ronda pasit! nekem ő is tetszik, a humora miatt, a riportert. Ha nála is rondább vagy, akkor szerintem nem is létezel:)


https://www.youtube.com/watch?v=kfSbt-cyyeA&list=PLS_gQd8UB-..

2014. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
79%

kérdező,

Nem értik mert valszeg nem rondák. Ha azok lennének lehet ők is hasonlóan frusztráltak lennének mint Te. De mivel nem azok, ezért könnyen osztják az észt hogy változtass stb. Nem olyan könnyű az, ha már az ember túl van ezer visszautasításon.

2014. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Tök átlagos srác a riporter. Te nagyon el vagy tévedve. az a baj, a nők is el vannak tévedve és az átlagos srácok nagy részét is rondának mondják, az igazán rondákra meg azt, hogy szörnyszülött. Legyen már eszetek.
2014. júl. 2. 11:20
 37/44 anonim ***** válasza:

34, ne riportereket stb keress mert ezek sikeres pénzes emberek, akik találnak nőt könnyen.

Ha ezek az emberek pl kőművesek lennének, neked sem lennének vonzók. Szerinted Andy Vajna szobafestőként vonzó lenne bárkinek?

2014. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Ez a pasi humorista, és nem riporter. De amúgy ezért mondom, hogy a kérdező el van tévedve. Szerinte a pénz ennyire számít? Beteges. Sajnálom, hogy ha azt hiszitek, hogy ez így van.


A kérdezőnek diplomája van, szóval egyetemen biztosan nem ilyen nőkkel találkozott...nem tudom, honnét veszi a tapasztalatait...

2014. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

35. Ezt mondtam én is, végre valaki érti, miről beszélek. Ez olyan, mint Kepler, Galilei stb. Senki sem értette vagy érdekelte, hogy miről beszél, mert ők nem olyanok voltak, mégis igazuk volt a fickóknak. Ennek a fickónak is magyarázzák már el, hogy nem a külsejével van a gond, hanem az értékeivel.


[link]


Előbb gondolkozzunk már kedves kommentelők, mielőtt vádaskodunk. Mert a végén kiderül, hogy nem is mi vagyunk a buták és a szűk látókörűek, hanem ti.

2014. júl. 2. 11:24
 40/44 anonim ***** válasza:
8%

De ha ez a srác gazdag lenne, akkor lehetne nője? Mert erről beszélsz, kérdező! És amúgy ő, ha lefogyna, rendes haja lenne és nem csücsörítene, tök átlag. Te azt állítod, hogy CSAK az arcoddal van baj!


Amúgy tényleg (tényleg???) Galileihez hasonlítottad magad? Most már értem a személyiségzavart, amiben szenvedsz.

2014. júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!