Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legelső csók történeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legelső csók történeteket irnátok?

Figyelt kérdés

Milyen volt?

Azzal az emberrel történt akivel akartátok?

Hány éves korotokban történt?



2015. jan. 24. 22:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

#9-es

Jobban jártál mint én.. :DD -1-

2015. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
buliban megcsókolt egy lány egyszer, több órán keresztül együtt voltunk...nem engedett el. De elsőre hihetetlen mert nagyon szép volt.
2015. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Még egy napja sincs. Azzal akivel szerettem volna, de nagyon nem így. Kocsma, zene, "tánc" Először lesmárolta egy csávó, nem sokkal utána én. A legnagyobb hiba volt amit eddig tettem. :( 20/F
2015. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szájrapuszit 13 évesen kaptam egy lánytól, aki nem tetszett, sőt, szörnyen undorodtam tőle. :(


16 évesen volt az első csók a mostani barátnőmmel, vele akartam nagyon...:) Ő is velem... Amolyan első látásra dolog van köztünk, bár eleinte csak a barátainknak mondtuk, ki ez a jó csaj/helyes pasi...:D Aztán egyik este a haverok meghívtak ugyanoda minket, kicsit becsiccsentettünk, aztán egész este egymásba voltunk gabalyodva...:) Szép emlék, igényes hely volt, nagyon vártuk mindketten azt a pillanatot. (Jobb lett volna józanon egy rendes randin, de most ez jutott... Nem bánom:) )


17/F

2015. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem azzal az emberrel történt, akivel szerettem volna.

Buliban voltam az egyik barátnőmmel...odajött hozzám táncolni az egyik srác és egyszer csak "lekapott." Rossz volt, nyálas és kellemetlen , ahogy a nyelvét próbálta áttuszkolni a számba. Persze ellenkeztem...

16 éves voltam.

2015. jan. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Az első csókom nagyon rossz volt. Egyrészt túl nyálas, másrészt hiányzott belőle minden érzelem, harmadrészt rá streszeltem. :D Legszívesebben elfelejteném. :)
2015. jan. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
21F Múlt hónapban volt. Sajnos nem azzal a lánnyal, akinek tartogattam, de nagyon jó volt. Baráti összejövetel volt az egyik új lány ismerősömnél. Gyönyörű volt a lány, kedves, aranyos. Iszogattunk, mindketten berugtunk kicsit, de nem vészesen. Én viccből elkezdtem hajtani rá, nem hittem, hogy hagyni fogja. Egymáshoz bújtunk a kanapén és onnan néztük a többieket, majd mondta, hogy elmegy zuhanyozni. (a többiek ezalatt elmentek). Én követtem, kiváncsi voltam, hogy mikor koptat le, de ehelyett elkezdett játszadozni. Kikapcsoltatta velem a melltartóját, de aztán kiküldött a fürdőszobából, majd pár másodperc mulva kiadta nekem a bugyijat. Végzett, befeküdt az ágyba, Itt már békén akartam hagyni, de mondta, hogy feküdjek mellé, és öleljem át. Volt kis simogatas, de aztan mindketten elaludtunk. Pár ora mulva felkeltünk inni egy kis vizet, visszafeküdtünk, és akkor odafordult hozzám és lesmárolt. Ezután kb 10 perccel elvesztettem a szüzességemet :) Életem legjobb estéje volt, de nagyon meg voltam illetődve, ezért nem tudtam annyira kiélvezni, mint amennyire szerettem volna. Reggel úgy tettünk mintha semmi nem lett volna. Bár azóta nagyon jó barátok lettünk, szerintem nem is tudja, hogy ő volt az első és ez mennyit jelentett.
2015. jan. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

egy táborban történt, én 14 voltam és páran beszélgettünk és én azt hazudtam, hogy már többször csókolóztam korábban és volt egy nálam 1 évvel fiatalabb fiú, aki tetszett is és ő még sose csókolózott és a többiek elkezdtek biztatni, hogy akkor tegyem már meg ezt a szívességet neki, én meg mint aki nagy kegyesen "nekem úgy se számít" csókolóztam vele. ez se volt túl romantikus, de legalább túlestem rajta.


utána lányokkal csókolóztam többször, mondhatni gyakorlásképp, mire később rendesen csókolóztam már fiúval, olyannal, akivel tetszettünk is egymásnak.

2015. jan. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Elment egynek.

Nem azzal történt, áthívtam filmezni a csajt, majd csók aztán dugás..

16 éves koromban.

2015. jan. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

13 éves voltam, kb 4-5 hónapja voltam együtt a barátommal (mondjuk lehet előbb volt, már nem tudom, több mint egy évig voltunk együtt).


Az első szájra puszi is elég gáz volt, mert meg volt "tervezve", konkrétan kivitt az ajtó elé, én nem akartam, mert féltem, aztán addig hajolt, hogy összeért a szánk, de gyorsan el is húzódtam.

Az első csók is hasonló volt, arról is kb hetekig beszélt, szinte már a dátumot is kitűzte, amikor ültünk a kanapén, és akkor is addig kérdezgette, hogy megcsókolhat e (mindig azt mondtam, hogy "Nem tudom", vagy "Nem"), hogy nem válaszoltam semmit, aztán lekapott, egyből nyelvvel... undorító volt és sokat bénáztam.


Ameddig jártam vele, azt hittem, hogy a megfelelő emberrel történt, aztán rájöttem, hogy nem, mert utána is meg előtte is köcsög volt velem, de ő volt az első fiú, akinek tetszettem... Már megbántam, hogy nem tartottam meg másnak (mondjuk a következő srác, akivel egy évvel a szakítás után csókolóztam, na az se érdemelte volna meg, szerintem, mert alig egy hét után szakított, elég hülye okkal).

2015. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!