Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan csinos, határozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan csinos, határozott lány, aki élvezné ha amikor randira megy, lenne egy sofőrje aki megvárja és haza is viszi?

Figyelt kérdés
Izgatna a helyzet, hogy csak sofőrszerepben vagyok, a randiról nem is álmodhatok:) Nem vagyok ronda vagy ilyesmi, csak vonzanak a kissé pimasz helyzetek, ahol alárendelt szerepben lehetek. Csak Bp környéki Hölgynek lennék a sofőrje.

2015. márc. 6. 16:57
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
24%
Jó lenne és megoldhatóbbá válna a találkozás a nagy távolság miatt, ami a párom és köztem lesz a munkájából adódóan. Igaz nem Bp.-en. :)
2015. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Igen, ez valószínűleg a randizás első szakaszában működne csak, később a lány pasija ezt nem tűrné.
2015. aug. 13. 22:23
 23/49 anonim ***** válasza:
Az ilyen perverzekből lesznek a molesztálók,erőszakoskodók,mivel nem kapják meg amit akarnak.Akinek van egy csepp esze messziről elkerül téged.
2015. nov. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:

Nem próbáltál még olyan oldalakon ismerkedni, ahol kifejezetten ilyen dom-sub ízlésű emberek gyűlnek össze? Nagyobb szerencséd lenne, mint itt, és ott senki nem ítélkezne ismeretlenül.

Nekem nem jön be személy szerint, nem szeretek másokat megalázni- még bizalmi kapcsolatban sem, ahol tudom, hogy a másiknak ez a vágya.

2015. dec. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim válasza:
Valaki válaszoljon már légyszi nekem, hogy akkor most ez hogy van??? Álló farokkal ül a kocsiban, miközben randira visz?! :D Vagy mivan??? :D
2016. jan. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan így:) vágyik rád, de nem kaphat meg. Te pedig kihasználod, ő pedig ezt élvezi.
2016. jan. 13. 07:06
 27/49 anonim válasza:

Köszi a választ! :D De mondd már meg nekem, hogy ez miért jó? Hát nem lenne jobb inkább, hogyha akire vágysz az szintén rád vágyna? És nem éppen egy másik férfira konkrétan egy randin? :D Persze attól nem itélem el, csak nem értem! :D


L/24

2016. jan. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
Annál egy kicsit óvatosabb vagyok, mint hogy beüljek egy GYIK-en megismert vadidegen kocsijába.
2016. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
0%
Te beteg f...! Emeld már még ki a beteg kérdésedet! Most pont aktuális! Amikor M.Vivit is pont egy ilyen degenerált ölte meg!
2016. márc. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
Ki az az M. Vivi?
2016. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!