Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit tennétek akkor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit tennétek akkor, ha valakivel ismerkedtek és egyszer csak elsírná magát, mert szeretne végre szeretni, mennyire lennétek megértőek?

Figyelt kérdés
Nem volt még viszonzott szerelme és ezért elmondaná az érzéseit.
2015. jún. 8. 15:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha első pár alkalommal csinálna ilyet, ideggyengének tartanám és megijesztene. Ha később, akkor valószínűleg elfogadnám, de elég furcsa lenne. Picsogás nélkül is el lehet mondani, hogy szeretetre vágysz és szeretnél viszontszeretni.
2015. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
57%
Ha lány vagy ,akkor nem gáz , viszont ha fiú vagy és elsírod magad a lány előtt ,akkor az már az.
2015. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Ez az amit soha nem szabad megtenni egy nő előtt, mert onnantól mész a levesbe.
2015. jún. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Férfiként szánalmas viselkedés. Egy stabil, hosszútávú kapcsolatban rendben van az ilyen érzelmi megnyilvánulás. Randin? Nevetséges. SZedd össze magad ! Senki nem akar járni egy primadonnával.
2015. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy könnybe lábad a szeme, vagy óvódás módjára nekiáll bömbölni. Attól is függ, ki tenné, és hogy én mit érzek iránta. Nem pluszpont, de adódhatnak elfogadható helyzetek.
2015. jún. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Elmenekülnék. Egy nőnél is gáz, ha első randin ilyet tesz.

Férfinak is, nőnek is legyen tartása. Azt gondolnám, hogy a múltban él és nem is akar kikeveredni onnan. Azt vetítené előre, hogy majd nekem kell pátyolgatni egész életén át, hogy az ő problémáját is nekem kell megoldani, ha pedig nekem van problémám akkor csak sírni fog velem, megoldásában nem segít. Az érzelmi életünket nem borítjuk rá egy idegenre. Márpedig jónéhány randiig csak szimpatikus idegenek vagyunk egymásnak. Azon kívül a randin a legjobb oldalunkat igyekszünk mutatni.. ha ez a legjobb oldala valakinek milyen lehet, ha össze van zuhanva? No meg ilyenkor udvarolni illik, elbájolni a nőt. Ha ezzel akar levenni a lábamról .. hát nem tudom, nem szeretnék gyerekkel randizni.

Mindezzel együtt persze értem, hogy valakinek fáj, ha még nem randizott, de akkor szedje össze magát, tanulja meg hogy kell ezt csinálni, nézze mások hogy boldogulnak és előre nézzen, ha találkozik a lehetőséggel, ne hátrafele.

2015. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

A nők számára ez eléggé visszataszító, ha pisis módon valaki elbőgi magát előttük. Meg aztán ismerkedésnél így kitárulkozni, bevallani nekik mindent, hogy párkapcsolatok terén sikertelen vagy? :D Ha sírni támad kedved, azt csakis egyedül tedd, amikor senki sem lát.


És hogy miért mondom ezt? ELÁRULOM! Pont akkor vesztettem el életem első kutyusát, amikor ismerkedtem egy lánnyal, és nem tudtam megállni, hogy ne könnyezzek előtte. Amikor elárultam neki, hogy a kutyám eltávozása miatt vagyok mostanában érzékenyebb, visszahőkölt, és onnantól kezdve mint akit elvágtak, nem nagyon kereste többé a társaságom, holott előtte jelét sem adta, hogy valami problémája lenne. Utólag, évekkel később be is igazolódott, amikor rákérdeztem, hogy anno miért is kezdtük el egymást hanyagolni. Azt mondta, hogy azért, mert sohasem látott még férfit sírni — mondta ezt 24 évesen —, megijedt tőlem, és szánja-bánja, ha újrakezdhetné velem az egészet, ma már megvigasztalna. Aha, én pedig elhittem neki ezt a nagyon szép mesét! :D Olyan baromi nehéz lett volna neki egyenesen azt mondania, hogy rühelli a sírdogálós srácokat. Ennyi! :D

2015. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

7


huhh ez azért durva :O

2015. jún. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez kicsit ijesztő. Ha már valaki annyira nem tudja kontrollálni magát, hogy az ismerkedés elején elbőgi magát (hacsak nem éppen valami tragikus esemény nem történt), akkor valószínűleg nagyon gyenge idegrendszere lehet. Mi lesz később?
2015. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A lányoknál nagyon nagy negatívum, ha sírni látnak, bármi is legyen az oka. Sőt, már az is hátrány, ha egyáltalán kimutatod az érzelmeidet előttük.
2015. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!