Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit tennétek akkor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit tennétek akkor, ha valakivel ismerkedtek és egyszer csak elsírná magát, mert szeretne végre szeretni, mennyire lennétek megértőek?

Figyelt kérdés
Nem volt még viszonzott szerelme és ezért elmondaná az érzéseit.
2015. jún. 8. 15:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal én is megijednék, de próbálnék empatikus és jó támasz lenni addig, amíg megnyugodna a srác. Azonban nem hinném, hogy nagy jövője lenne a kapcsolatnak. És, hogy mondjak egy pozitív példát, amikor előnyös, ha egy pasi sír: Amikor nagyon elszánt és elakarja érni a célját. És annyi érzelem és szenvedély van benne ettől, hogy fogcsikorgatva és sírva, de küzd. Legyen ez fizikai vagy szellemi dolog. De ilyet még nem láttam. A kis kutyás dolog meg teljesen rendben van, ha szerette akkor miért ne sírhatna a halála miatt?
2015. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Próbálnék megértő lenni, de ha még nem ismerném régebbről teljesen másnak, illetve nem valami nagy tragédia történt vele, amiről tudok és ami már túl sok, gyenge embernek tartanám. Én nem egy olyan nehézségen átmentem, aminél a társkeresési nehézségek sokkal kevésbé fájdalmasak, és talpon vagyok.
2015. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ismerkedés szóval szó sincs évekre visszamenő bizalmi kapcsolatról amiben ez talán elfogadható.

De randin? Nem. Az ilyen ember szeretethiányos és ki tudja mi baja van még. Nem vagyok nővér vagy pszichológus.

2015. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát elég furcsa. Nehogy aztán rád akaszkodjon, és sehogy se tudj kiszállni a kapcsolatból, akkor sem ha akarsz... vigyázz az ilyenekkel. Bár lehet hogy ártalmatlan, ez esetben még aranyosnak is lehet mondani.. más esetben lehet hogy ideggyenge.
2015. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Alapvetően ez nem gáz, én is átéltem már ezt. Ha rögtön az 1., 2. találkozón a nyakamba borítaná az egészet, és sírna a vállamon, akkor azt hinném, hogy csak lelki szemetesláda vagyok, valaki, akinek nyavalyoghat, vagy hogy annyira kell már neki valaki, hogy az első szembejövővel is összejönne, csakhogy elmondhassa, végre van párja.

Ha később, amikor már jobban ismerjük egymást, esetleg már alakul is köztünk valami, akkor megölelgetném.

2015. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!