Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is jól tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jól tettem, hogy ott hagytam?

Figyelt kérdés

Nem rég ismerkedtem egy lánnyal. Elég körülményes volt. Heti egyszer randiztunk (már az első randi előtt is ismertük egymást futólag, nem voltunk tök idegenek egymásnak).


Második randin már meg volt a csók és kézen fogva sétálás.


Harmadik randin is.


Negyedik randin felhívtam magamhoz éjszakára, amit valami kamu indokkal visszautasított.


Erre kicsit megsértődtem. Úgy éreztem, hogy nem akarja velem a szexet, csak a "száraz" részét a párkapcsolatnak.


Utána relatíve sokat beszélgettünk ilyen dolgokról. És elszólta magát, hogy már volt pár kalandja.


Na ez volt az a pont, mikor teljesen kiábrándultam belőle.


Én komoly kapcsolatot akartam tőle (amiben a szex is benne van). Ráadásul nem is az első vagy második randin került volna rá sor.

Még csak nem is volt olyan fiatal, 28 éves volt, nem egy szégyenlős tizenéves.

Ja és heti 1 randival és napi szintű kapcsolattartással 1 hónap után hívtam át magamhoz.


Miért csinálják azt a nők, hogy aki komoly kapcsolatra kell nekik (és nyilván nem estek bele annyira külsőleg) azt megvárakoztatják. Míg ha olyanjuk van, simán lefekszenek első alkalommal egy jópasival?


Szerintetek van oka csodálkozni az illető nőnek, hogy ott hagytam?


(a közös ismerős, aki felnyitotta a szememet 100% hogy NEM szarkavaró!)


2015. jún. 25. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem hülye vagy.
2015. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Vérlázító, hogy másnak csak úgy odaadta magát engem meg "versenyeztetne"?


Ilyen feltételekkel minek versenyezzek a kegyeiért?!

2015. jún. 25. 16:00
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Tévedtem. Jól tetted. Majd talál egy értelmesebbet.
2015. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudhatsz, hogy azok a bizonyos kalandjai hogyan történtek és miért feküdt le olyan férfiakkal, akikkel nem volt együtt. Lehet, hogy az előző pasija emiatt dobta ki, mert erre rájött és fél, hogy más férfi szemében is értéktelen lesz. Amíg nem tudjuk, hogy pontosan miért utasított el, addig semmi konkrétumot nem tudok mondani, mert nem hozok előítéleteket.
2015. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Igazából az okfejtés logikus, viszont ettől függetlenül furcsa és nem helyes :(

Szerintem csökkentsd a belefektetett energiát (esetleg titokban "versenyeztesd" másokkal) és várj, hogy mi sül ki ebből

2015. jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azoktól a férfiaktól nem akart semmit, viszont lehet úgy van vele, hogy nem akarja elrontani azzal, hogy nem kisebb lépésekben közeledik feléd.
2015. jún. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Koma, ha jó csaj, én vártam volna, de te dógod, tőlem aztán azt csinálsz, amit akarsz.
2015. jún. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Csak jót tettél a lánnyal. :)
2015. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
De nem mindegy az se, hogy mikor voltak a kalandjai. Az hogy 18-22 éves korában kalandozott 2-3 pasival, nem jelenti azt, hogy 28 évesen is ezt csinálja. Lehet megbánta, rossz volt, biztosra akar menni. Lehet közel van a partnerei száma a 10-hez vagy egy másik olyan számhoz, ami már böki a csőrét és nem akarja hülyeségek miatt növelni, csak ha már biztos benne, hogy ez megér egy +1et. Ha mostanában is kalandozott és te mégse kellesz neki, akkor reális a kiakadásod, de amúgy nem feltétlenül.
2015. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%
Jól tetted. Ahogy a nők mondják: kuka.
2015. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!