Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is jól tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jól tettem, hogy ott hagytam?

Figyelt kérdés

Nem rég ismerkedtem egy lánnyal. Elég körülményes volt. Heti egyszer randiztunk (már az első randi előtt is ismertük egymást futólag, nem voltunk tök idegenek egymásnak).


Második randin már meg volt a csók és kézen fogva sétálás.


Harmadik randin is.


Negyedik randin felhívtam magamhoz éjszakára, amit valami kamu indokkal visszautasított.


Erre kicsit megsértődtem. Úgy éreztem, hogy nem akarja velem a szexet, csak a "száraz" részét a párkapcsolatnak.


Utána relatíve sokat beszélgettünk ilyen dolgokról. És elszólta magát, hogy már volt pár kalandja.


Na ez volt az a pont, mikor teljesen kiábrándultam belőle.


Én komoly kapcsolatot akartam tőle (amiben a szex is benne van). Ráadásul nem is az első vagy második randin került volna rá sor.

Még csak nem is volt olyan fiatal, 28 éves volt, nem egy szégyenlős tizenéves.

Ja és heti 1 randival és napi szintű kapcsolattartással 1 hónap után hívtam át magamhoz.


Miért csinálják azt a nők, hogy aki komoly kapcsolatra kell nekik (és nyilván nem estek bele annyira külsőleg) azt megvárakoztatják. Míg ha olyanjuk van, simán lefekszenek első alkalommal egy jópasival?


Szerintetek van oka csodálkozni az illető nőnek, hogy ott hagytam?


(a közös ismerős, aki felnyitotta a szememet 100% hogy NEM szarkavaró!)


2015. jún. 25. 15:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Megkímélted egy utolsó kis butthurt féregtől.
2015. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
84%
Jól tetted, legalább szegénynek van esélye valami normális pasit találni, aki nem aszerint ítéli meg, hogy volt-e (ki tudja milyen körülmények között) egy-két kalandja. Attól, hogy mondjuk 18 évesen lefeküdt valakivel, akivel nem járt, attól még nem kötelező lefeküdnie veled akkor sem, ha már régebb óta ismeritek egymást.
2015. jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Rossz tapasztalati lehettek korábban, ezért fél az esetleges újabb kudarcélménytől. Meg lehet érteni!
2015. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!