Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért várjátok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért várjátok el a pasiktól, hogy folyton utánatok loholjanak?

Figyelt kérdés

2015. szept. 9. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Én nem várom el. Viszont ha nem lépnek felém, akkor ne csodálkozzanak, ha olyannal jövök össze, aki viszont igen.
2015. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Senki nem vár ilyet el.
2015. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es,


Ha te nem várod el tőlük akkor nyilvánvalóan te más vagy a többinél. Tapasztalataim szerint, a legtöbb lány elvárja. Volt olyan eset, hogy lánnyal több hónapja ismertük egymást, sokszor randiztunk be is vallotta, hogy járni szeretne velem, de arra sosem volt képes, hogy írjon nekem és, hogy megkérdezze például, hogy hogy vagyok. Ha bármi rossz dolog történt köztünk én kellet bocsánatot kérjek és én kellet megalázzam magam előtte, pedig a legtöbb probléma az ő hülyeségéből történt!

2015. szept. 9. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
# 3: Akkor ez egy konkrét lánynak szól, akivel neked személy szerint rossz tapasztalatod volt, és ebből vonsz le messzemenő következtetéseket.
2015. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Hát mi??? Majd még én loholjak utánuk? Még mit nem.
2015. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
# 4. Ez nem egy konkrét lánynak szól, csak kiemeltem egyet a sok közül.
2015. szept. 9. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Jo ezt hallani. En kezdemenyezo no voltam, amikor ismerkedtem. ( Azota lett elettarsam:) Szoval a csaladom mindig leszolt, hogy eroszakos vagyok. Es ne akaszkodjak arra, akivel ismerkedtem.


Szoval vannak ilyen nok! De a szulok regimodi nevelesuk szerint leszoljak emiatt a gyerekeiket!

N

2015. szept. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem elvárás. Nálunk párommal valahogy sose volt büszkeségi kérdés a kezdeményezés vagy a bocsánatkérés. Nem is tudom elképzelni, hogy zajlik ez igazából másoknál. Nem beszél a másikkal amíg az bocsánatot nem kér vagy hogy?
2015. szept. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!