Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összezavarodtam! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam! Szerintetek ez most mi?

Figyelt kérdés
A barátommal megbeszéltük, hogy csak legyünk barátok, vagyis inkább ő, mert hogy alig van rám ideje, és nem szeretne kiszúrni velem, hogy most ritkábban láthatom. Én mondtam neki, hogy nekem ez így jó, átvészeljük majd ezt az időszakot, aztán belementem, hogy jó, legyünk csak barátok. Megbeszéltük, hogy attól még beszélgethetünk, meg néha össze is futhatunk. 2 napra erre találkoztunk is, majd nem feküdtünk le, de ugyanazt csináltuk, amit előtte is, mikor együtt voltunk (csók, petting). Rákérdeztem, hogy akkor most ez mi is, de az volt a válasza, hogy ő úgy gondolja, mi még mindig együtt vagyunk. Akkor mi volt az a részéről, hogy legyünk csak barátok? Huszonévesek vagyunk
2015. nov. 30. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Durva leszek, de lefordítom. Ha van egy kis ideje, lesz**tod.
2015. nov. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, igaza van az előttem szólónak. Így kényelmes neki, ha szüksége van elővesz téged, és nulla befektetés, hisz semmi sincs köztetek.
2015. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem volt még orál, és abban az időben is inkább beszélgetünk, meg ölelkezünk.. Ha pedig csak szexre tartana, akkor már kapott volna az alkalmon (mert volt jó pár), de mégsem tette, másik nő meg kizárt.
2015. nov. 30. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!