Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy srácot tindere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy srácot tinderen, fura eset lett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy kb. három hete összematcheltem egy sráccal Tinderen, azóta meg elég sokat dumáltunk, bejön nekem, számára meg nagyon sokat jelentek, elég önbizalomhiányos, pedig remek ember, na de még nem találkoztunk, viszont úgy alakult, hogy annyira nem látott még rólam egész alakos képet. Nagyon rendes, kedves, jószívű ember, szóval nem szeretném összetörni őt, mert verset írt nekem, és elmondja, hogy milyen fontos vagyok neki, de én nem szeretnék találkozni vele, mert kövér vagyok, és ennek úgyis vége lenne, ha élőben találkoznánk, szóval, hogy lehetne úgy leépíteni, hogy ne bántódjon meg, és ne magában keresse a hibát? Előre is köszi
2016. jan. 24. 18:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Elég sok idő eltelt a kérdés óta!! De nagyon kíváncsi vagyok, hogy együtt vagytok-e még!!!???? :D
2017. nov. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!