Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire bízhatok meg benne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bízhatok meg benne, ha eddig csak szexkapcsolatai voltak?

Figyelt kérdés

Nemrég ismertem meg egy srácot, aki elmondása szerint most már komolyabb kapcsolatot szeretne mint amilyan az előzők (a kérdésben említettek) voltak.

Megérne egy próbát? Csak ez lenne az első kapcsolatom pár év elteltével és nem tudom, hogy meg lehet-e bízni egy ilyen emberben.


2016. júl. 9. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha eleve bizalmatlan vagy, akkor nem. Akkor esélyetek sincs. Egymás agyára fogtok menni és az lesz a vége, hogy "sejtettem", vagy "éreztem már az elején", stb. stb.

Kíméljétek meg egymást ettől!

2016. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te lennél kb. a háromszázadik idióta pqcsa aki ezt beveszi.
2016. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az előző csajának is ezt mondta.

Lehet komolyan gondolja, ettől még nem biztos, hogy betartja, amit mond.

Szerintem ne kockáztass vele,bár te tudod.

2016. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne éld bele magad.

Szórakozz, élvezd a társaságát, de ne úgy indulj neki, hogy ez komoly lesz. Ha pár szex után vége, az se tragédia.


Még az is lehet, hogy az első szex után te mondod azt, hogy vége, ebből egy elég volt.


Pont úgy ismerkedj vele, mint bárkivel. Ne legyen túl nagy elvárásod vagy előítéleteid.

2016. júl. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1 éve ebben a cipőben voltam, meguntam a sok kalandot, és szerettem volna egy komoly kapcsolatot. Tényleg nehéz volt, mert minden lány azt hitte csak a szex érdekel.


Szerintem tettekkel lehet ezt bebizonyítani, és ha komolyan gondolja, akkor türelmes lesz veled és nem a 2. randin hív lakásra.


Ha mégis, akkor nem komolyak a szándékok, csak ezzel "etet". Sok sikert :)


27F

2016. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!