Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ennyire nehéz párt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
Sokáig,csak a munkámnak,és a hobbijaimnak éltem.. annyira nem volt fontos szerepe az életemben a szerelemnek,a család,és a barátok betöltötték ezt az űrt... de 27 éves fejjel,nem hogy barátnőm nincsen,de első randiig se jutok el mostanában,pedig sose volt gondom a csajozással. barna hajú vagyok,barna szemű,sportos testalkatú. divatosan öltözöm,adok a külsőmre.. és a belső részét nézve,vicces laza srácnak mondanám magam,aki szívesen ismerkedik új emberekkel.. ehhez képest mintha félnének tőlem a lányok,sokszor azt érzem.. kiábrándító az egész. nem késtem le persze semmiről,de a legtöbb korombeli ismerős,már boldog családban él a párjával.. én meg nem találok senkit,mert vagy még élni akar,vagy mert nem passzolunk. voltam netes oldalakon is ismerkedni,de az meg esélytelen,kapásból egy lányra 10 csávó jut,ahogy megnéztem,akkor majd pont velem kezd el ismerkedni. meg valahogy azt látom a mai nők válogatnak nagyon,nem is biztos,hogy komolyat keresnek csak azt mondják mindenkinek,közben meg csak laza kapcsolatot keresnek,és nem akarják elkötelezni magukat... zalában lakom,erre felé elég nagyképűek a nők.. bár lehet ez nem hely kérdése..
2016. júl. 29. 08:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
38%
#11 ha a nők ostobák és felszínesek, akkor minek akartok párt magatoknak? Legyetek honoszexuálisok, és akkor nincs ilyen gond! :)
2016. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
azért mert a nemi orientáltság nem választás kérdése, hanem így születünk. amúgy valóban jobb lenne melegnek lenni.
2016. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
#13 nem érted mit akarok mondani. Ha minden nő hülye, akkor ne akarjatok tőlük semmit. És kész. Verjétek otthon, vagy használjatok guminőt, de qrvázhattok is. Nekem mindegy, de ez s pitsogás uncsi. :)
2016. júl. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
az ember társas lény mit nem értesz ezen? te is ostoba vagy.
2016. júl. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#15 De minek akarsz olyan társat, mint amit fentebb írtál? Ezt áruld már el?
2016. júl. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ja, a csúnyák már ne is akarjanak maguknak párt ugye? törődjenek bele az egyedüllétbe mi? grat
2016. júl. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#17 Az jó lenne, köszi! :)
2016. júl. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
de nem így lesz továbbra is itt fogok picsogni úgyhogy megszívtad
2016. júl. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, hogy túl fogom élni... :D
2016. júl. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
akkor jó. priviben írhatsz ha esetleg pipázni szeretnél
2016. júl. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!