Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves fiúk! Ti összejönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk! Ti összejönnétek olyan lánnyal akinek van gyereke?

Figyelt kérdés

2016. okt. 20. 23:15
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
65%
Megint egy ritka hülye kérdés. A mai huszonéves fiúk zöme olyan éretlen és szülőktől függő, hogy eszembe sem jutna ilyet kérdezni. Természetesen ismerek nagyon talpraesett, érett kivételeket, nem hozzájuk szólok most. Jó házasságban élek és 2 kicsi gyerekem van, de ha válnék, tutira nem kezdenék éretlen tacskóval. Még ha a korosztályomból való sem. Így belegondolva én már egy családról gondoskodom és át is látom mivel jár ez, miközben közülük sokan a szaros gatyájukat sem tudják kimosni. Nem kell minket eltartani, megtenném azt én, sőt, a gyerekeim apja is jómódú. Viszont végigolvasva némelyik választ: Kinek kell ez? Még egy harmadik gyereket is neveljek? Kedves kérdező, ilyen kérdést feltenni a mai világban szintén igen nagy éretlenségre utal. Egy mai huszonéves, mint pótapa? Ez meredek. Inkább egy idősebb, szintén elvált, gyerekes férfi. Ő már nagy eséllyel jobban tudja hogy mivel jár a család, mi fán terem a felelősség. Ez olyan, mintha egy 8 osztályt végzett embertől kérnél atomfizikából segítséget. Azt sem tudná, hogy eszik - e vagy isszák. Ezért megy a fújolás is. A tiszteletlen válaszok kapásból az éretlenséget igazolják. Aztán 15 év múlva már lehet hogy sokan a válaszadók közül is 3 gyermekes, elvált férfiak lesznek. :) Szóval szerintem a mai világban ez eleve felejtős, de ízlések és pofonok.
2016. okt. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell kiakadni, a huszonevesek tobbnyire sajat gyereket se akarnak meg, hiba is lenne egybol potapukanak allniuk. 35 korul valtozik ez, eleg sok jol mukodo mozaikcsalad van. De nem huszonevesen. Szerinten nem kell onzonek meg bunkonak nevezni ezert oket. Egyszeruen nem itt tart az eletuk. Kivetelek persze vannak. 35N
2016. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
#26 teljesen egyetértek. Huszonévesen a többség még ott sem tart hogy családot akarna, nem hogy egy eleve komplikált szituációt... 35F
2016. okt. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
79%

#23: Szerintem nem azért akadt ki az egyik válaszadó, mert önzőségnek tartja, hanem mert némelyik ember iszonyat alpári és tiszteletlen hangnemben válaszolt. Szerintem sincs semmi gond azzal ha valaki nem akar 20-25 évesen családot, de azért ez a "kormolás" meg "zabigyerek" mekkora észre vall? Normálisan is lehet válaszolni. Egy egészséges felnőtt ember ideális esetben megtalálja élete párját és családot alapít. A világ egyik legszebb és legtermészetesebb dolga. Közbejöhet bármi, akár haláleset is, aminek következtében apa/anya nélkül maradnak. Egy család szétszakadása mindig tragédia. Szerintem normális kifejezési módja is van annak, hogy én bizony nem.


Persze egy igényes férfi/nő nem egy éretlen, tiszteletlen tacskót, hanem érett, normális társat keres magának - mint írtam valahol -, de azért a stílus maga az ember.


21 - es voltam.

2016. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
88%

Annak idején így hívták. Manapság minden sarkon válnak, a házasságon kívüli gyerekek megszokottá váltak, nincs külön neve.


Gondolom használod a huszonéves egyedülálló nőkre a vénlány kifejezést is. Rengeteg kifejezést elhagyunk manapság, mert egyszerűen normálissá váltak a jelenségek.


Amúgy szerintem ne itt érdeklődj kérdező, regelj fel a társkeresőre és megtudod:)


(Ha tanult, csinos, rendezett anyagiakkal és nem balhés apukával rendelkezik a nő, bőven sorbaállnak érte a huszonéves férfiak is)


Főleg az anyagilag szüleiktől független, családot alapítani vágyó huszonévesek.


Persze más kérdés, hogy közülük neked mennyien felelnének meg. Gyerekkel több az elvárásunk, kevesebb a szabadidőnk, kevesebb a türelmünk és szerelmet találni piszkosul nehéz.

2016. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
56%

A "vénlány" kifejezést a 30-on felüli egyedülálló nőkre használom. Igaz, manapság a "milf" divatosabb, ezt is szoktam. Egy fogalmat amúgyse az határoz meg, hogy mennyire normális vagy társadalmilag elfogadott. A lopás akkor is lopás marad, ha a világ legtermészetesebb dolga lenne (például itt nálunk kishazánkban).

A "kikormolást" nem én írtam, ennek ellenére egyetértek az illetővel!

2016. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
91%

Persze, de egyszerűen kikopnak a köznyelvből egyes szavak akkor is, ha van divatosabb változata, és akkor is, ha a jelentése értékét veszti. Azért begoogleztam, hátha igazad van, de kidobott egy csomó találatot ma már nem használt szavakkal és kifejezésekkel.


Ha gondolod privátban átlinkelem, vagy biztos neked is kidobja, ha rágooglezol.



Az pedig teljesen biztos, hogy nagyon sok huszonéves férfinak nem jelentene komolyabb gondot, hogy anyukával tervezzen közös jövőt, erről screenshotot küldök a kérdezőnek, ha kéri:)

2016. okt. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
37%

Én elhiszem neked, nem is azért mondtam. Csak megdöbbentem, mi a baj azzal, ha valamit a nevén neveznek, pl. zabigyerek. Kicsit ez olyan, mint amikor pár húgyagyú hülye idióta tiltakozik a "cigány" meg "zsidó" szavak ellen, merthogy ezek szitokszavak. Ez a nevük bmag, ennyi erővel akkor az eszkimó, kínai, holland is sértő? Facepalm...


Ahogy írtam, én nem tervezek saját családot sem, saját gyerek se kellene sohase, ergo méginkább nem kellene másé.

2016. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó jobb is ha nem szaporodsz, nem való neked akkora csoda mint egy gyerek születése.
2016. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
50%

Minuszolhatsz, attól még nem változik a véleményem. Ugyan ne legyél már ilyen pukkancs, mit vagy megsértődve? Annyira okosnak érzed magad. Ha ilyen aggyal gondolkozna mindenki, senki se szülne, vagy csinálna gyereket, vagy haragszol a szüleidre amiért megcsináltak?? :)))) ha el vagy keseredve a pénz miatt baktass külföldre, vagy az már nem tetszik? Még mielőtt ebbe is annyira okos lennél, 2 országban is dolgoztam.

Kérdező, a válaszom nem, még a végén felrobban a dulifuli itt előttem.. :D

Na pá öntelt pukkancs

2016. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!