Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves fiúk! Ti összejönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk! Ti összejönnétek olyan lánnyal akinek van gyereke?

Figyelt kérdés

2016. okt. 20. 23:15
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
0%
Okos enged..
2017. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
9%

semmiképpen nem kéne olyan nő akinek gyereke van!

a gyerek csak nyűggel jár, a világon semmi haszna nincs...jellemzően azok a nők akarnak pulyát, aki meg akarja fogni a pasast...

a 30. válaszadó meg sík hülye, én is nyomtam neki mínuszt

2018. szept. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
44%
Most nem rosszból de ha a gyerek csak nyűggel jár meg semmi haszna a világon akkor annak sem örülsz hogy te megszülettél? Mert tudod te is voltál gyerek....Ha nem lenne haszna a gyereknek akkor mi sem lennék és nem lenne emberiség....nem értem ezt a kijelentést :D
2018. okt. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
33%

én nem is örülök neki, ha választani lehetett volna, nem születtem volna meg

főleg nem ilyen szar világba...

2018. okt. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
48%
Hűha látom nálad sem túl derűs az élet :/ Ne légy ilyen negatív fel a fejjel...
2018. okt. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
27%
Most lehet, hogy le fog mindenki pontozni, de én sem járnék olyan lánnyal, akinek gyereke van...... Ennek az egyik oka az, hogy még nem volt barátnőm....... Nekem egy olyan barátnőre lenne szükségem, aki ugyanúgy tapasztalatlan, ahogy én.... A másik meg az, hogy nem szívesen nevelném fel más gyerekét, mert egyenlőre még sajátot sem szeretnék.... 23/F
2019. dec. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!