Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves fiúk! Ti összejönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk! Ti összejönnétek olyan lánnyal akinek van gyereke?

Figyelt kérdés

2016. okt. 20. 23:15
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
78%

#29: Hiába magyarázkodsz, nem mindegy hogy egy kifejezést lekicsinylően vagy tényszerűen használsz. Hagyjuk a cinizmust.


Pont a cigányos példádról jutott eszembe és remek példa: Voltam már tanúja pontosan ilyen cinikus cigányozásnak is. Tök normális, kulturált társaságban valami történelmi dologról folyt vita. Valami ősi népvándorlásról. Emberünk egy!!! cigány származású hölggyel vitázott, aztán amikor nem tudta elfogadni hogy a másik nem úgy látja ahogy ő, jött derült égből, hogy elkezdett a társaságon körbemutogatni: "Dehát itt van x cigány és milyen jól felzárkóznak" - mintha alsóbbrendűek lettek volna, miközben emberünk nem egyikük mellett elbújhatott volna. A társaság fele csak lesett, amikor az illető egy olyat is lecigányozott, akit csak ő vélt annak. Őt duplán sértette meg és ok nélkül. Na ezzel is kb. ilyen problémák vannak, hasonlóan a zsidóhoz. Amikor lekicsinylően használják, sokszor olyanra, akire nem is igaz, mintegy vitaérvként, bántó célzattal, amikor az ész már elfogyott. Ezt is kedveskedve tálalta az illető, de a sértett kivagyiságot, a szánt rosszindulatot mindenki észrevette. Ugyanilyen az egyenes trollkodás is. Persze ez is ilyen IQ - nuku helyzet.


Az itt olvasott némelyik beszólogatásnak is ezen oknál fogva nincs itt helye. Lehet magyarázni a tiszteletlenséget, az akkor is az marad és általában eléggé egyértelmű.


Abba már bele sem megyek hogy mennyire nevetséges jelen kérdésnél. Sok ingyenélőt megnéznék amikor egy talpraesett, jól kinéző anyuka/apuka után fut. Bár ebből látni is eleget. Mintha ez valami hátrány lenne, miközben a legtöbb embert eléri. Csak ki érett rá, ki még nem... Na meg vannak az örök vesztesek, akiknek soha semmi nem jön össze. Ők nem akarnak "egy ilyen világba" gyereket vállalni.


Nem a gyerekesekkel vagy a nem gyerekesekkel van gond, hanem a szerencsétlenekkel. Tudjátok, ha én belül rendben vagyok magammal, nem bántok másokat... Máris több időt szántam a témára, mint amennyit érdemelne.

2016. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó, egyetértek. Csak az a baj hogy mindjárt jön mindenttudó nem csinalok gyereket erre a világra cimbink és jól kioszt minket. Volt meg délelőtt egy válaszom, miszerint szerintem nincs gond a válaszokkal, csak a teríték volt piszkos számomra. Szóval nem gond ha nem, persze, gondolja csak így, de a jelzőktől kiborultam én is.
2016. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim válasza:
65%
#26 azt írja hogy 30-as nőkre használja, hogy vénlány. Akkor is ha gyereke van? A Milf pedig ugye azt jelenti: Mother I'd like to fck.Na itt a facepalm! Amúgy én sem kezdenék huszonévessel, ha úgy alakulna. Nem lenne hozzá türelmem, nem lenne kedvem hallgatni az éretlen túlbuzgó szövegeit, no meg a 20 mp-es menetek sem hiányoznának. Maximum egy futó kalandnak jó. Ja meg hogy majd ő aztán megneveli az én kölkömet? Kösz nem, majd a sajátoddal csinálhatod. Szóval részemről inkább lennék egyedülálló anya - mert ez a pontos megnevezése. 32N
2016. okt. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen volt kapcsolatom egy két gyerekes egyedülálló anyukával. Napközben mindketten dolgoztunk, este meg együtt csináltunk mindent a gyerekneveléstől a lepedőakrobatikáig. Nekünk működött a dolog. A végét az jelentette, hogy behívtak katonának. Megbeszéltük, ha talál valakit, nem kell, hogy várjon rám két évet. Úgyhogy lehet egy ilyen kapcsolat jó is, ha mindkét fél hajlandó a kompromisszumra.
2016. okt. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
92%
Bar nem fenyeget az a veszely, hogy a gyerekes anyukak szoba alljanak velem, de ha egyszer csak megis, akkor igen. Elvegre egyszer neked is lesz, nem? Akkor mert kell elitelni azt akinek van? Meg talan jobb nem gyakorlat nelkul nekiallni gyereket nevelni.
2016. okt. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim válasza:
91%

Nem kizárt. Ha a nő értékes, a gyerek meg aranyos, miért ne?


Válásom után 29 évesen megismerkedtem egy nővel, 7 éves volt a leánygyermeke. 30 éves koromban elvettem feleségül. Azóta már a közös lánygyermek is 17 éves.


Mi lehet a gond? Hogy nem ismer el apjának? Ne kell, hogy elismerjen, elég ha látja, hogy mennyivel különb vagyok, mint az igazi apja, anélkül persze, hogy bárhogyan is lebecsmérlően említettem volna. Voltak kis erőfitogtatások, de amikor felajánlottam, hogy nyugodtan költözhet az apjához is, akkor azonnal abbamaradtak.

2016. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim válasza:
Persze hogy összejönnék, nem válogatnék, de senki sem akar velem járni :( 27F
2016. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
70%

Kösz nem. Saját gyereket se akarok, más zabigyerekét meg főleg nem akarom pesztrálgatni. Ez nem éretlenség meg szülői függés kérdése, hanem korrektségé. Nehogymá' a mi hibánk legyen, hogy nem vagyunk balekok eltartani egy alfahímek által kikormolt gyerekes nőt, akit aztán kihajított a macsó szuperhapsija, és most pótapukát keres a pulyája mellé. Bocsánat, én kérek elnézést!

Lehet engem is lepontozni nyugodtan, ha fáj az igazság :D kimondottan cuki, amikor visítotok, hogy a lágy részeitekbe tiportam :D és még ilyenkor sincs annyi belátásotok, hogy elismerjétek, ti magatok tehettek róla.


"Utolsó jobb is ha nem szaporodsz, nem való neked akkora csoda mint egy gyerek születése."


Zengj ódákat a gyerek felnevelése nevű csodáról is pls. És gyűjtsd össze azt a 11 milliárd dollár körüli összeget, amibe egy ilyen kis tündérke felnevelése kerül.


"Minuszolhatsz, attól még nem változik a véleményem."


Önként kérted, önként adom. Tessék. Tömény hülyeségre nem tudok zöld kezet adni, bocs.


"Ha ilyen aggyal gondolkozna mindenki, senki se szülne, vagy csinálna gyereket, vagy haragszol a szüleidre amiért megcsináltak?"


Pontosan azért vagyunk 7 milliárdan, és van szarrászennyezve, tönkrevágva a bolygó, mert mindenki így gondolkodik, mint te. Ha te ilyen világra akarsz gyereket szülni...lelked rajta. Semmi felelősségérzeted nincs, az világos.


"ha el vagy keseredve a pénz miatt baktass külföldre, vagy az már nem tetszik? Még mielőtt ebbe is annyira okos lennél, 2 országban is dolgoztam."


Háppersze, mindenki menjen külföldre, zseniális az ötleted! Vigyük magunkkal az országot is! Gyurcsány-e vagy?

Tudod édes kincsem, ennek meredeken az lesz a vége, hogy az utolsó keresőképes ember is lelép az országból, és marad majd egy rakás cigány, egy rakás politikus, egy rakás börtöntöltelék, meg egy rakás nyugdíjas, és majd mutogathatnak egymásra, ki tartsa el a többit. Még körjátékot is játszhatnak: "én kis kertet kerteltem, bazsarózsát ültettem..."


"Csak az a baj hogy mindjárt jön mindenttudó nem csinalok gyereket erre a világra cimbink és jól kioszt minket."


Ha nem tudod megvédeni az álláspontodat, arról egyszemélyben te tehetsz. Undorító ez a kivagyiság ami belőled sugárzik. Újra kaptad a mínuszt. A szavak jelentésén nyelvtannáciskodni meg minden, csak nem érvelés.

2017. jún. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Látom az idő múlásával sem vagy képes lehiggadni. Amúgy tényleg nem értem miért fogtál ki magadnak, szerintem kezeltesd magad mert nem tudod magad túl tenni. Beteges az utalatod felém, mindegy jelentettem ezt a válaszodat is, remélem törölni fogják, nem vagy 100as.

A véleményem nem változott azóta sem. Ha valakinek születik gyereke de a kapcsolata nem müködik, nem gondolom hogy le kellene mondania az életéről, lehúznia a rolót, eltemetnie magát vagy ilyesmi. De oké, megértem ha valaki nem így gondolja, de azért nem kell a torkomnak esni. Te pedig utolsó, kérj segítséget, szakértőtől, nem szégyen.

2017. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

#39, nem is vártam mást vitaképtelen, érvképtelen bugyutáktól. Szaladj jelenteni a moderátornak, hogy nem értettem veled egyet, hátha attól hirtelen igazad lesz :D

Ki kell ábrándítsalak, NINCS benne a szabályzatban, hogy feltétlenül egyet kell értenem veled, és különben is, ha jól láttam, te sértetted meg a szabályzatot azzal, hogy elkezdtél kötekedni, úgyhogy akár én jelenthettelek volna fel téged.

Ki kell ábrándítsalak - följelengetéssel itt még soha senki nem nyert vitát. Maximum egy kis időt.


Most konkrétan az a bajod, hogy állítottál valami ökörséget, amit semmivel nem tudsz alátámasztani, és meg vagy sértődve, ha valaki közli veled, hogy ez ökörség. A legviccesebb meg az, hogy nem ám belátnád, hogy oké, hülyeséget írtam, bocsánatot kérek, vagy ilyesmi, inkább nekiállsz fröcskölődni, hogy márpedig a tied az egyetlen egyetemes igazság, és a többiek mind hülyék. Az autósztrádára is így hajtasz fel, forgalommal szemben?

A mínuszt pedig újból kaptad.

2017. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!