Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vele maradjak vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele maradjak vagy ne?

Figyelt kérdés
A barátom és én egy éve ismerjük egymást,3 hete járunk..Mikor csak haverok voltunk leakart feküdni velem,én viszont nem szerettem volna. Mondta hogy nem akar kapcsolatot mert exét még nem zárta le. Mondtam oké. Írtam neki mizu,azért remélem beszélhetünk,és nem írt vissza. Írtam haverjának,hogy beszéljen már vele,mert ez nekem sz.rul esik,de utána se írt. Jó nem érdekelt,kb fél év múlva jelöltem be megint én facebookon,én írtam rá,hogy mizu. 2. nap után már bókolgatott. Én újra éreztem azt hogy megszerettem és összejöttunk rá 2hétre. Elmesélte a fiú,hogy régen drogozott,és olyankor más lányokkal összebújt,ölelkezett miközben a barátnője ezt végig látta. Elmaradozott otthonról ezekkel a lányokkal 3órákra beültek garázsba cigizni meg kitudja mit csináltak. Megverte a barátnőjét részegen meg a csaj is őt,mert fél évig folyton vitáztak.Azt mondta az a régi énje és sose tenne ilyet... Az agresszióját már csak tárgyakon vezeti le néha(múltkor az egyik keze tört el emiatt). Elmesélte nekem,hogy egyszer bemeselte poénból a nőjének hogy megcsalta,de csak kötekedésből(ekkor17éves volt most amúgy 23). Ez szerintem nagyon gyerekes .. Mondta hogy szeret kötekedni még mindig de ilyennel nem igazán már. Az a baj a barátommal még,hogy túl korán akar mindent. 3hete járunk és elakar vinni magához hogy aludjak ott 4napot. Ez nekem korai,mondtam neki szépen hogy én csak kettőt szeretnék,mert viszonylag idegen helyen ez nekem túl sok... Nekem állt,hogy biztos nem.is akarok vele lenni,nemis szeretem,hazudtam neki ,mikor azt mondtam hogy sokat akarok vele lenni... Mondtam hogy félreérti,de akkor is én voltam a rossz. Mondtam neki utána,hogy azért remélem lehet magánéletem melletted. Aztmondja milyen magánéleted? Erre én: barátok család. És kiakadt:Azt hittem én vagyok a magánéleted,ha épp dolgozom találkozhatsz velük.. Kezdek egyre inkább aggódni,hogy mi lesz velünk később. Én olyan vagyok,hogy velem bármit meglehet beszélni,de vele nem nagyon. Ráadásul folyton magáról beszél,tolem csak kb egyszer kérdi meg hogy mizu. Én amúgy 19lány vagyok és kissé tapasztalatlan .
2016. okt. 21. 07:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Najo kb 3x kérdi meg tőlem egy nap hogy mizu . Vagy belekezdek egy sztoriba és neki eszébe jut egy sztory erről és azt fújja nekem 1 óráig az enyémre meg 10/3x kíváncsi a folytatásra.
2016. okt. 21. 07:49
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez a párkapcsolat tapasztalatnak meg is teszi.

Semmi több.

Ez egy agresszív,önbizalomhiányos,birtoklási vágyban szenvedő senkiházi gyökér.

Már teszi rád a felelősséget,meg te vagy a hibás...bla....bla...bla....

Szakíts mielőbb.

2016. okt. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szakíts! Elszakít a csaladodtól barátaidtól, később a munkahelyeden fig bekavarni. Agresszív is. Igaza van az elsőnek, tapasztalatnak jó lesz, tudod milyen tipust kerülj el kó messzire!!!!
2016. okt. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek Enis így tervezem ...
2016. okt. 21. 08:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Igaziból leírtak mindent! Nem szeret igazán, csak tetszik neki, hogy te ' odáig vagy érte ' a birtoklás mánia és az agresszió is veszélyes. Bánthat, fizikailag és lelkileg is, ellenőrizhetni fog, elszakít mindenkitől, ha pedig vissza szólsz / ellenkezel, bánt, akár bezár, megerőszakol, stb...

Nem egészséges sem a lelke, sem a gondolkodása.

2016. okt. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Felét elég volt elolvasni.

Kis naív babám, kérlek ne kínozd meg magad vele.

2016. okt. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!