Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszik ha egy pasi ilyen?

Figyelt kérdés

190 cm magasság

Átlagos testalkatú

Rövid barna haj és szem jellemzi

Van borostája

Fehérek a fogai, nem fél mosolyogni velük


Ezeken kívül pedig nem lehet unatkozni mellette, mindig kitálal valami közös programot, őszinte, kitartó, céltudatos.


Nektek ez pozitívum vagy van más, eltérő elkepzelesetek is?


24F


2016. nov. 11. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Eddig jó, de ez még kevés ahhoz, hogy eldöntsem kellene-e hosszabb távra.
2016. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ennyiből mit is kéne eldönteni

eddig jó

és a többi?

2016. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Okés, de nálam csak a borosta döntött. :)

Lehetne tisztelettudó és persze kedves..igazából már csak az számít amit át tudsz adni belűről.

2016. nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind jó, de látod ez nem élő, kitudja, lehet élőben már szerelmes is lennék :D

mármint a leírtak alapján teljesen okés vagy, de hol marad a kémia!?

2016. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Jól hangzik, de ennyi alapján nem lehet dönteni.
2016. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Rossz tulajdonságok? Jól hangzik, mert a képzeletemben ezt egy szép archoz teszem, de lehet, hogy csúnya vagy. :) Persze, nem ezen múlik. :) Biztos vannak rossz tulajdonságaid is, vagy valami gond, különben királyul menne a csajozás és nem itt kérdeznél. :)
2017. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem meg van,csak ő konkrétan barnább :$. Nem, nem arab, hanem hispán.
2017. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Oda vissza lennèk tőle akár életem végéig

Csak egy kérdés maradt.. hogyhogy nem foglalt?

L

2017. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hidd el a legfontosabb a kémia, én már voltam randikon, ahol tényleg passzoltunk egymáshoz, az élethez való viszonyulásunk is egyezett, a terveink is hasonlóak voltak, mit szeretnénk, stb, de nem volt meg a kémia. Ez egy olyan dolog, ami nélkül tartós kapcsolat nem igen jöhet létre. Az, hogy ha szimpatikus vagy a másiknak egy dolog, teljesen más. Azok a tulajdonságok amiket leírtál, szerintem általánosak, semmi kivetni való nincs benne, de ez alapján nem lehet következtetéseket levonni, milyen is vagy valójában.
2017. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jól hangzik, de ez többmillió emberre ráillik...
2017. jan. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!