Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti választanátok olyan valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti választanátok olyan valakit párotoknak aki mezőgazdasággal foglalkozik?

Figyelt kérdés
Természetesen elvárja hogy besegítsetek a gazdaságba
2016. nov. 17. 18:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
45%

nekem ez nem életcél, tehát nem

25l

2016. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
Hmm, attól függ...Ismerek egy csinos "földműves" srácot.Ki nem nézném belőle, hogy mezőgazdasággal foglalkozik, mert inkább olyan, mintha valami divatlapból lépett volna elő.Anno mondtam neki, hogy próbáljon modellkedni, de őt nem vonzotta ilyesmi és nem is érezte szerintem szépnek magát.Nos, őt elfogadnám.De ő sajnos ex, és szerintem már az is marad :(
2016. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy besegítenék, elsősorban akkor, ha mentesítve lennék másfajta munkától, mert 8-12 óra meló mellett én nem nagyon vállalnám be még a mezőgazdaságot is, de mivel tanyán nőttem fel, van némi fogalmam róla és nem taszít.Ja, egyébként belőlem sem néznék ki...
2016. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon nem mindegy, hogy van egy jövedelmező vállalkozása, vagy disznókat tart az udvaron. És nagyon nem mindegy, hogy azt akarja, hogy hajtsak fel új vásárlókat, és segítsek a könyvelésben, vagy azt szeretné, hogy 8 óra munka után trágyázzam ki a disznókat, és hajnal 3-kor keljek őket megetetni.


Egyébként én sem várom el tőle, hogy reggel öltözzön fel, és induljon velem a munkahelyemre dolgozni, hogy én hamarabb végezzek, és nekem könnyebb legyen, nem tudom, te milyen alapon várod el, hogy párod besegítsen a te munkádban. Akkor neked ezek szerint munkatárs kell ingyen, akit dugni is lehet, és nem egy társ.

2016. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Nem vonz, az meg főleg, hogy elvárjon tőlem bármit.

Amúgy becsülendő dolog a mezőgazdaság, de nem az én világom.

2016. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
55%

Kizárt.

L/20

2016. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%

Mezőgazdasággal foglalkozó férfit választanék, igen. Nem lenne kizáró ok, én is falusi lány vagyok, tudom értékelni a munkáját.


De olyat alapból nem választanék, aki úgy áll hozzá bármihez, hogy "TERMÉSZETESEN elvárja, hogy besegítsek". Elárulod, hogy ez miért lenne természetes? Nem 1200-ban élünk, hogy ha földműveshez megyek, akkor túrom a földet!

2016. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2016. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
28%
Mondd csak el csajoknak, hogy mennyibe került a John Deere traktorod és hogy mennyit ér ma 1ha föld! Mindjárt másképp fognak rádnézni.
2016. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
60%

Én igen.


25F

2016. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!