Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezek után eljönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek után eljönne velem egy randira?

Figyelt kérdés
Valaki elhívott randizni, de megmondtam hogy kapcsolatom van. Szeretném mégis újra látni vagy csak beszélgetni vele. Nem ismerem, de a nevét tudom, facebookprofilját megtaláltam. Nem tudom van-e esély rá hogy újra találkozzunk vagy hogy a fennálló körülmények ellenére belemenne-e.

2016. dec. 9. 21:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nő vagyok mellesleg, bár teljesen lényegtelen. Én sem értem miért vett alapból férfinak a "nem is annyira kedves válaszoló".

Vallásos sem vagyok, úgyhogy ez a része sem érint.

Igyekszem korrekt és jó ember lenni. Szerintem egész jól megy. Tökéletes nem vagyok, de egyelőre nem léptem félre sem. Az élet nem olyan egyszerű mint annak idején gondoltam. Ali egyszerűnek látja az nem gondolkozik eleget valószínűleg.

2016. dec. 9. 22:40
 12/16 anonim ***** válasza:
65%
#10: "Valaki elhívott randizni...". Így kezdődik a szöveg. Nos, ha - amint azt te is elismerted - a férfiak hívják el a nőket, akkor a fentiek ismeretében nem tudom, hogyan jutottál arra a következtetésre, hogy a kérdező férfi. Ja, de, tudom, a belőled áradó férfigyűlölet okán. Az általánosító megjegyzésed meg ugyanolyan undorító, mint a "minden nő qrva", csak míg ha egy férfi írja le a rossz tapasztalatait a nőkkel kapcsolatban (hiába hangsúlyozza, hogy vannak kivételek), a hozzád hasonló emberek rögtön ott harákolnak, hogy micsoda mocskos férfi, megérdemli a nyomorát, a kudarcait biztosan ennek a mocskos hozzáállásának köszönheti stb., addig érdekes módon a férfigyűlölő kijelentésekre nem reagálnak ugyanilyen élességgel.
2016. dec. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szvsz amíg egyszerű, letisztult elvek alapján tesszük, nem túl bonyolult az élet, feltéve hogy őszinték vagyunk magunkkal.


(Máskülönben meg akkor lepődtem volna meg, ha nem kezdenek el páran jönni a mizandriával)

2016. dec. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez annyira sablonos!

Van egy car kapcsolat, amit nem zársz le addig, amíg nem tudod biztosan, hogy a másiknál nyert ügyed van. Csak hogy egy hétig se legyél egyedül.

Csak legalább saját magadnak ne hazudj, hogy erről van szó!


A másik lehet, hogy örül, ha te keresed, és ha nem zavarja, hogy van párod, akkor komolyat úgyse akar, csak párszor megkergetni a lepedőn.

Ha neki fontos a hűség, mert ő is ilyen típus, akkor nem fog veled randizni.

Az is benne van a pakliban, hogy besértődött, és csak azért se találkozik veled.


Ne vedd készpénznek, hogy azóta csak rád vár epekedve.

2016. dec. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Ali egyszerűnek látja", és én is. Mivel ő ajánlotta fel, tehát érdekled őt, így biztos elmenne, ha komolyan gondolja.

Egy beszélgetés még nem megcsalás.

2016. dec. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egy baráti beszélgetésre én biztosan elmennék veled a "valaki" helyében.

(akár helyette is, megfogott a "lelkitárs" keresőszó)

2016. dec. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!