Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megtudtam a számát szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudtam a számát szerintetek nagyon bizarr lenne egy sms?

Figyelt kérdés

Nem nekem adta meg, de tudom hogy tetszem neki, mert mondta is.

Viszont a munkámból fakadóan tudom a telefonszámát.

Ijesztő lenne így egy sms? :D



2016. dec. 9. 22:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


Így azértegy kicsit más, hogy te vagy a lány, és hogy

NEM neked adta meg, hanem az adminisztrációhoz..

Oké, persze mondta hogy bejössz neki, szóval nem feltétlenül rossz, ha írsz neki, de nah..


Én mégsem tenném. Tudja hol dolgozol, szóval bármikor elhívhatna, ha annyira tetszel neki.

Egy sms nekem kicsit fura lenne így, ebben a szituban.


Nálam is nyomozták már ki a nevem ( pedg tökre nem jegyzi meg elsőre senki a vezeték nevem, mert nem egy átlagos név :D), és kerestek meg fb-n pl.

Szóval ha annyira tetszel egy férfinak, talál rá módot, hogy elhívjon. Mondjuk visszamegy, vagy elkéri egy kollégádtól, akármi. 25n voltam

2016. dec. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tedd. Én is szoktam így megtudni adatokat, persze keresem is a lehetőséget. Régebben tetszett egy fiú az egyetemről, néha beszélgettünk, mert előttem ült. Láttam a címét meg a születési dátumát egy jelentkezési lapon. Írtam neki egy kedves képeslapot aztán a születésnapjára, de nagyon meglepődött, és utána máshová ült. :D


Sok év eltelt azóta. Most egy másik fiú tetszik, akivel együtt dolgozom. Láttam a táppénzes papírján, hogy hol lakik, de már több eszem van és nem fogok becsöngetni.

2016. dec. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Elhívott randizni amúgy csak nem mehettem el.
2016. dec. 11. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!