Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányoj tényleg, áruljátok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoj tényleg, áruljátok már el. Minek vagytok társkeresőn fent, ha válaszolni a NORMÀLIS levelekre nem tudtok, lehet kint akármilyen kép valakiről. De sírtok, hogy sok a perverz. Esetleg szervert lassítani? : )

Figyelt kérdés

#Hshsbs
2017. jan. 21. 00:16
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
95%

Ez a téma már ezerszer ki lett beszélve.

Kb. mint az előttem szóló írta.

2017. jan. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
7%

10 es, azert jo erzes ilyen magas pacirol dobalni a patkanysagokat, csak azert, mert letezik az online tarskereses, es ugye ott is a ferfi ir a nore, hiszen o a 'hodito'. Neked csak be kell loni a 'parametereket' es maris jatszhatod az agyad. Maris elfelejtodik hogy a kornyezetedben levo ferfiak szrba se vesznek, es vagy atdobtak a palankon, de jo leverni ezt 'szegenykeken, meg a 'luzereken' meg valakiken, online

Es nem sose voltam tarskereson. A kerdezonek is azt javaslom, kerulhe ezeket az oldalakat, mert amelyik csaj nem hivatasos kva ott, /vagy volt/ az beteglelku , mint a korabbi valaszolo is.

2017. jan. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
2%
Mert 100-ból 1 pasi tetszik nekik külsőre, és arra várnak, hogy egy ilyen írjon nekik. Neki válaszolnak, akármilyen béna vagy perverz levelet ír.
2017. jan. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
0%

13 ezzel nem is lenne baj. Az a baj hogy ezt lehazudjak, es elkezdenek fikazodni inkabb helyesirasrol, meg luzersegrol, meg lelkinyomoreksagrol.

Pedig mindossze annyit kellett volna irni ide a kerdes ala, hogy figyelj joska, azert nem valaszolok a tarskereson, mert napi 10 uzenetet kapok, nagyreszuket el sem olvasom, csak azpkat, amiket teszem azt barnahaju hegyesszemu kek fulu sarmos ferfiak irnak. Pont. Ebbol joska leszuri, hogy fasz#bb beallitasu fotot kell fellonie, illetve az sem artana, ha konkretan a tarskereso kedveert elmenne egy profi fotoshoz. Maris elobre lenne a joskagyerek. De nem, a csaj nem akarja hogy elobre legyen ebben az ugyben, mert csak fikazodni akar ugye.

2017. jan. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
87%

Az a baj, hogy ahogy már írtam, ezen túl vagyok.

Leírtam, majd kezdődik a hiszti.

Ahogy itt is megy a hiszti.

Na ezért nem válaszol nektek a kutya sem, mert gyerekesek vagytok.

2017. jan. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
96%

#14 ha valaki ronda/kövér/igénytelen,azon a profi fotós sem segít :D Élőben úgyis kiderülne minden,max az időt húznád csak vele.

Én sosem voltam társkeresőn,szerencsére nincs szükségem rá,de én is csak azt tudom mondani,hogy olyan pasinak nem írnék vissza,aki nem tetszik.Ez ilyen egyszerű...

20N

2017. jan. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
2%
15. Latod, nem is erdekel mit ir az ember, csak a fikazodas...leirtam h sosem voltam tarskereson, sosem ismerkedtem online, de felmerted, h ferfi vagyok, maris megy a 'hisztis vagy' gyerekes vagy, mint a tobbi :-). Vicc.
2017. jan. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
87%
Kérlek ne, ennél már csak az szánalmasabb, mikor meg akarja magyarázni, hogy ő nem hisztizik :D
2017. jan. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
23%
16. Nyilvan egy profi fotos nem tudja megoldani, hogy ne 120 kilo legyel, am sokat tud dobni az arcodon. Egy atlagos palibol egy pro fotos siman tud eladhatot viritani a kepre. Ha ez megvan, es a figura nem toketlen, akkor mire sorkerul a talalkara, siman lehet puhitani a csajt. Szeintem. Csak mert a valosagban is igy megy. Ha az ember eljut egy ket mondatig, es nem kuldik el a fszba, onnantol kezdve barmi megtortenhet:-)
2017. jan. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
0%
18 te hulye vagy egyebkent? Vagy csak nem tudsz olvasni? Gyakorolhatnad a jo szokasod, es kezdjel el nem reagalni arra amit irok /ha mar egyszer fel sem fogod/
2017. jan. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!