Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányoj tényleg, áruljátok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoj tényleg, áruljátok már el. Minek vagytok társkeresőn fent, ha válaszolni a NORMÀLIS levelekre nem tudtok, lehet kint akármilyen kép valakiről. De sírtok, hogy sok a perverz. Esetleg szervert lassítani? : )

Figyelt kérdés

#Hshsbs
2017. jan. 21. 00:16
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
86%

Erről beszélek :D

Tudtam már az elején, hogy a kérdező is egy ilyen lúzer :D

"Miért nem írtok vissza?"


Ezért, mert egy hisztiző kislány vagy :D

2017. jan. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
4%

Szóval ha MÁS ember bunkón viselkedett, ha visszaírtatok neki, akkor emiatt nem írtok vissza NEKEM? Ugyanezt a logikát követve akkor teljesen okés dolog, ha pénzéhes ostoba ringyónak kezellek titeket, csak mert láttam máshol ilyet, ugye? Semmi problémátok nincs vele, ugye?


Amúgy nem vagyok sem nőgyűlölő, sem hisztis, sem zaklató, meg semmi ilyesmi, csak néha azért rosszul tud esni, hogy úgy vagyok potenciális elmebetegnek kezelve, hogy a világon semmi okot nem adtam rá.

De persze tudom, erre is könnyebb azt mondani, hogy csak én hisztizek, az egész az én hibám. Éljen az ignorancia.

2017. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
29%

'''Na,de lànyok! Azért ha lenne egy 300nmes 2-3 szintes cdalàdihàz, meg bevillana egy RS7es Audi,màris nej szàmítana milyen ronda az illető. ;)'''


Szerintem azert szamitana akkor is nekik. Am ha hozna ezek melle az atlagos kulsot, akkor az tuti nem szamitana, hogy naponta 7 szer ir, meg randi utan masnap megkeres /ugye rendszeresen megy a siras azon is, hogy randi utan 2 nappal az alompasi meg nem jelentkezett.../ De egyebkent ez ilyen. Tulajdonkeppen ha felmered, hogy a kulsodhoz kepest mit engedhetsz meg magadnak, akkor lenyegesen konnyebb dolgod lesz. Egy jo partinak szamito csavo gyakorlatilag nem tud soha 'tul nyomulos' vagy 'tul felelotlen' vagy 'tul erdektelen' vagy 'tul bunko' vagy 'tul soka nem kereso' lenni. Neked kerdezo meg kellene talalni azt a mezsgyet, ahol a csajok meg elviselhetonek tartanak. Sajnos ez van. Annyit tudok meg ehhez vigasztalaskepp hozzafuzni, hogy azt a csajt, akiert ennyi melot befektetsz, vegul is te valasztod ki. Pl ez az 50% os, meg tarsai annyit sem ernek, hogy a kisujjad megmozditsd a kedvekert.

2017. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
96%

Igen, amiatt, amit mások tettek.

Teljesen természetes emberi reakció, hogy egy idő után nem kockáztat az ember.

Elég megnézni a kérdezőt meg a hozzászólókat.

Ők is ezt igazolják.

2017. jan. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
22%

''Szóval ha MÁS ember bunkón viselkedett, ha visszaírtatok neki, akkor emiatt nem írtok vissza NEKEM? ''

Felreerted, pontosabban benyalod a kamujat a csajnak. /bar ezert a sorok kozul ki lehet hamozni/

Azert nem ir vissza, mert a fotod, meg parametereid alapjan kevesnek tart. Pont. Az osszes tobbi szovegeles pusztan finghamozas.

2017. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
4%

Na akkor ezt számoljuk ki:

- akkor nem írsz vissza, ha nem jövök be külsőre

- azért nem írsz vissza semmit ekkor, mert más bunkó lett az elutasításra


Dolgok, amik számítanak:

- a külsőm

- mások viselkedése


Dolgok, amit nem számítanak:

- az én személyiségem



És ezek után az ilyen "nők" elhiszik azt a maszlagot, amit hajtogatnak, vagy teljesen tudatosan hazudnak a képünkbe?

2017. jan. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%

36. A szemelyiseg sosem erdekelte a csajok nagy reszet. Azert nem a vadvilagban elunk, azok a ferfiak, akik kiesnenek szemelyiseg alapjan a szorasbol vagy a racs mogott, vagy a pszichiatrian csucsulnek.

Bar olvastam olyan kerdest, ahol egy buntetett eloeletu figura erdeklodott, osszejonnenek e ilyen figuraval, es 10 bol 2 volt kategorikusan elutasito, az osszes tobbi : attolbfugg hogy kezdetu valaszt adott.../jo mi?/

2017. jan. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
82%

Ki mondta, hogy nem számít a külső?

Nekem számít.

Másrészt, ha annyira értelmes lennél, mint amilyennek hiszed magad, akkor felfognád:

Ha te nem vagy képes megérteni, hogy a zaklatások miatt nem fognak visszaírni a nők(és emiatt hibáztasd a féífitársaid, ne a nőket), akkor engem miért érdekeljen a te kis lelki világod, amibe úgy belegázolnak azzal, hogy nem írnak vissza?:D

2017. jan. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!