Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányoj tényleg, áruljátok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoj tényleg, áruljátok már el. Minek vagytok társkeresőn fent, ha válaszolni a NORMÀLIS levelekre nem tudtok, lehet kint akármilyen kép valakiről. De sírtok, hogy sok a perverz. Esetleg szervert lassítani? : )

Figyelt kérdés

#Hshsbs
2017. jan. 21. 00:16
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem kell kétszer kérni, csak aztán nehogy itt sírjál egész délután!;)
2017. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
92%

Itt olvasva a válaszokat, meg is lett a kérdésre adva a válasz.


Csak egy történet.

Pasika ír, ezer sebből vérzik, 10 évvel fiatalabb nálam, de ő csak beszélgetni akar. Ok. Majd amikor elkezd szex témára térni és határozottan hárítom, akkor az udvarias szöveg rögtön átváltott "büdös vén kqqrvába" :D

2017. jan. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem azok "sírnak" hogy nincs pasijuk, akik nem válaszolnak, erre nem gondoltál? Van aki önbizalomerősítésből van fenn, van aki tényleg társat keres. Nőként nekem is volt jó pár negatív tapasztalatom társkeresőn férfiakkal. Sokan szexpartnert kerestek, vagy valakit harmadiknak, vagy írtak, de mindig csak egy hi-t, aztán hetekig nem válaszoltak, mert éppen más akadta horgukra, van akivel randi is le volt beszélve, és a napján nem reagált semmit, van akivel hetekig levelezgettünk de egyszer sem jutottunk el találkozóig csak eltűnt... szóval van több oldal is.
2017. jan. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
75%
Emellett a mostani páromat is online ismertem meg, normálisan leveleztünk, nem kezdett el anyázni, pattogni, ha kicsivel több ideig tartott visszaírni (vagyis én pl napi egyszer, munka után néztem meg az üzeneteket, különben elment volna vele a fél napom), és nem húztuk hónapokig a levelezést. Van akit szintén online ismertem meg, egyszer találkoztunk, szimpi volt, utána naponta 6-7szer rámírt, és minden alkalommal meg kellett magyaráznom, hogy miért nem tudok most neki hosszan visszaírogatni, a randink után egy nappal már kérdezte hogy mikor találkozunk legközelebb, és kb két naponta elhívott. Aztán a végén megmondtam neki, hogy nekem ez egy kicsit sok, úgy fogalmaztam, hogy eltérő temperamentumúak vagyunk, vegyük kicsit lassabbra. Erre letiltott..
2017. jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Na,de lànyok! Azért ha lenne egy 300nmes 2-3 szintes cdalàdihàz, meg bevillana egy RS7es Audi,màris nej szàmítana milyen ronda az illető. ;)
2017. jan. 21. 10:03
 26/38 anonim ***** válasza:
29%
Mert nem gondolnak bele, hogy a normálisakat (is) büntetik a tahó felhasználók hülyesége miatt. :)
2017. jan. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
A nornàlis nekik unalmas ,papucs ,csicska. Ha ugy beszelsz veluk mint a kutyaval ,meg megalazod oket ,azt elvezik. Na de akkor jon a siras,szakitanak a partnerrel 1-2 esetleg 3 honapra,mert nekik mennyire "rossz". Aztan persze,hogy visszamennek hozza ha letelik 1-2-3 honap. :) ugyh inkabb jelzot nem mobdok,mert meg megsertodnek. :D
2017. jan. 21. 10:13
 28/38 A kérdező kommentje:
Kolleganom is sir mindig,hogy jajj az Andris igy meg ugy,milyen szemet,stb. 3 ev alatt 4szer mentek szet.... Peig volt Andikanak egy sokkal ertelmesebb jo dumas,nem csoribger udvarloja. Nem kell neki,mert tudta,hogy ez nem hajizana ki 5 havonta es az mar unalmas lenne. Nem de?:)
2017. jan. 21. 10:17
 29/38 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, velem tuti nem sok levelet váltanál, ha ezt így előadod. És te ezt nevezed NORMÁLISNAK??? :))))))
2017. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
97%
Nem érdekelnek a frusztrált hülye gyerekek.
2017. jan. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!