Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, Párkeresésnél bennete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Párkeresésnél bennetek támadnak negatív érzések ha szilikonmellű nőről van szó?

Figyelt kérdés
Hogy azt feltételezed, hogy felszínes, komoly kapcsolatra nem alkalmas stb.?

2017. jan. 21. 13:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
53%
Igen.
2017. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%
Nem feltételezek én semmit, csak zavar, ami mű. :)
2017. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
59%
Egyértelműen igen. Az egyetlen kivétel, ha egészségügyi okokból kellett pótolni az eredetit.
2017. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Hűha, eddig a válaszok elég negatívak :). Azt se felejtsük el azért, hogy a fülbevaló, meg piercing sem olyan, hogy azzal született valaki, ahhoz bizony lyukat kellett fúrni a testbe, hogy be lehessen rakni, tetoválás úgyszintén nem velünk született, és a festett hajszín is "mű" akkor ez alapján:) Akkor most ezekkel mi van?:)
2017. jan. 21. 14:00
 5/28 anonim ***** válasza:
72%

hát....a szilikonmell életveszélyes lehet a nőre nézve ha az implantátum sérül bármilyen módon. Ezenkívül sz_r rajta feküdni mer nyom meg teljesen természetellenes.


A fülbevaló tök más...

2017. jan. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
98%

Nyilván nem ezzel kezdem az ismerkedést, hogy rákérdezek: "szia, igaziak?" szerintem kb. a szomszéd kerület is visszahangzana a pofontól, amit kapnék (más dolog, hogy ha megütne, azt nagyon rosszul viselném, el lehet intézni civilizált módon is egy ilyen helyzetet).

Szóval, nem, ha egyébként tetszik, akkor nem zavarna a tudat, hogy szilikon. Nem feltételeznék róla semmi negatívat, ha így érzi jobban magát, egészségére.

2017. jan. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem, pedig a természetes, formás melleket szeretem (akkor is ha akár kicsik).

Egy szilikoncsöcs nem tud rosszul kinézn, ha normálisan, igényesen van megcsinálva. (Persze sokat tudna mindenki linkelni, amik rondák biztos).


Ha amúgy a nő személyiségre és külsőre is bejön, akkor ez tényleg olyan századlagos dolog, hogy nem érdekelne


27/F

2017. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%
Azt nem tudom hogy alkalmas-e komoly kapcsolatra vagy nem, de nekem szilikon mellű csaj nem kell!
2017. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán a célcsoportom az a réteg, akiknél gyakori a szilikonmell :D nem is találkoztam még ilyen nővel.


De ha mégis találkoznék, nem ennyi alapján ítélném meg, hanem a teljes sztori, a teljes személyiség számítana.


Persze mivel a szilikonmell társadalmilag "Rossz.", ezért persze, hogy egy csomóan csípőből elutasítják.

2017. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
10%
Igen. Amelyik nő műmellet csináltat, az nem alkalmas barátnőnek, feleségnek, anyának, hanem kizárólag dugásra jó.
2017. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!