Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátom miért akkorra időzíti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom miért akkorra időzíti a veszekedéseket amikor pl hányok beteg vagyok vagy épp valakivel vitázom?

Figyelt kérdés
Állandoan az van, ha bajom van(hányás hasmenés), vagy valaki felcseszte az agyam es ideges vagyok, semmiféle önmegtartóztatása nincs, neki áll velem veszekedni vagy akkor adja elő a féltékenykedéseit, szoval tetézi nekem a bajt a nyakamba. Alapboo ha beteg vagyok vagy totál ideges, mindig rátesz egy lapáttal, neki pont olyankor jut eszébe veszekedni rolunk.

#vita veszekedes
2021. dec. 19. 13:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Bocsi csak rohanas kozben vagyok.

Szoval:


Talalkoztunk jott kocsival.engem epp telon hivtak veszekedni. Igy megalltam még a kocsi elott es nem szalltam be.a telot rámvágták ugy hogy ideges voltam nem valaszolhattam. Ezert hivtam vissza az illetot. Kozben a baratom a puszin kezdett pampogni hogytegnap vacsora utan nem adtam mikor kiszalltam.

Kozben visszahivott az akivel veszekszem. Nagynehezen letargyaltuk ugy, hogy nincs pont a végén.es sik ideg voltam.kozben elkezdte mosni a fejem hogy en kihasznalom őt meg most se adtam puszit.

Mondtam neki nem is akarok adni igy mikor sik ideg vagyok meg ezt csinalod.


A vége az lett hogy fogtam magam kiszálltam a kocsibol. Es otthagytam.

2021. dec. 20. 10:38
 12/18 A kérdező kommentje:
*közben a baratom elkezdte mosni a fejem
2021. dec. 20. 10:40
 13/18 anonim ***** válasza:

Ebben a szituációban gondolom azt látta, hogy hiába vagy elvileg vele, el vagy foglalva mással, fő a fejed, és nem foglalkozol vele, csak beszállsz a kocsiba, mintha valami taxi lenne.

Próbáljátok meghallgatni egymást, és nyugodt körülmények között átbeszélni, hogy kit mi bánt és hogyan lehetne kiküszöbőlni a kettőtök közti feszültséget. Ha nem tudjátok megbeszélni, előbb-utóbb valamelyikőtök megunja és vége lesz. (Ami nem gond, mert ha nem tudjátok megbeszélni, akkor nem kár érte, de ha valamelyikőtök vagy mindketten rosszul csináltok valamit, de erre nem jöttök rá, akkor lehet,hogy ez a későbbiekben is megkeseríti majd az életeteket.)

2021. dec. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem szalltam be a kocsiba. Csak akkor mikor már letettuk. Es sik ideg voltam.


A hányos veszekedes meg az volt, amikor mondtak neki hogy nem akarok atmenni hozzá, sőt senkivel nem találkozom mert nem vagyok jol. De mondta ha hánynom kell nála is lehet. Ez ezen ment a balhé órákig.

2021. dec. 20. 11:00
 15/18 A kérdező kommentje:
*mindtaM neki
2021. dec. 20. 11:02
 16/18 A kérdező kommentje:

Ja mert azzap jott biztos más pasival vagyok, inkább legyek nála rosszul. Ne otthon.

Es győzködtem hogy nem más pasival vagyok hanem hányok.

De attol miert nem megxrk at?

Mert nem akarok.

De menjek.

De pasival vagyok akkor.

De hogy bizonyitsam hogy nem.


Menjek ki az erkelyre. Nem megyek ki ez gyerekes.

De menjek ki hogy lasson.


Na es ezek mentek en meg a furdoben vergodtem

2021. dec. 20. 11:04
 17/18 anonim ***** válasza:

Ezek alapján nem olyan nehéz kitalálni, azért talál be ilyenkor "még ő is", mert ilyenkor érez problémát. Úgy érzi, hogy mindennek van hozzá köze valamilyen módon, bármi rossz történik, az ellene van. Ha csak játszmáztok meg veszekedtek ezen, semmi nem fog megoldódni. Ha javulást szeretnél koncentrálj arra, hogy miért csinálhatja, ne arra, hogy mit csinál.


A hányós esetnél biztosan nem vitáztam volna ezen órákig. Elmondom, hogy beteg vagyok, pihenni szeretnék. Ha azt mondja menjek át, megmondom, hogy nem. Ha azzal vádol, hogy pasival vagyok, elküldöm gondolkodni és rácsapom a telefont. Ha akar jöjjön oda, beengedem, aztán nézheti, ahogy hányok.

2021. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Még mielőtt félreértenél, nem tartom normálisnak, hogy ezt csinálja, de magától nem fog rájönni, hogy mit is csinál ilyenkor, ha csak veszekedtek, semmi sem fog változni, mert valójában nem az a probléma, hogy te pasival vagy, amikor azt mondod, hogy hánysz.
2021. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!