Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mire utal ez a magatartás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal ez a magatartás?

Figyelt kérdés

3hete eljöttem a barátomtól,mert nem müködött a szexen kivül semmi,az is csak amikor ő akarta.Cselédnek használt,ha valami baja volt,nem beszélt hozzám,kiutált.Miutan eljöttem irt,ne is menjek vissza,a cuccaim elhozta.

Ezután barátságot beszéltünk meg.Ami fura.Mert letiltott mindenütt ami nem a barátokra jellemző.Volt nálam.Adtam kóstolóba neki egy tányér süteményt ,amit el is vitt,de azóta sem jelentkezik,ennek egy hete.Vannak edényeim nála.Nem lehet elkapkodta ezt és nem akar viszakozni?Vagy mi lehet ez.



2022. márc. 20. 05:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon határozottan dobott ki, nem akar visszafogadni. Ne láss bele többet
2022. márc. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor minek jött ide utána?Minek fogadta el a süteményt?Edényeim nála vannak.Akkor pedig sose szeretett és emiatt volt bunkó velem,kihasznált.Ennyi idő alatt nem lenne rajtam túl ha szeretett volna
2022. márc. 20. 06:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszakozni akar, majd egyértelműen jelezni fogja. De azok után, ami történt, én amúgy sem tanácsolom, hogy visszafogadd, úgyhogy édesmindegy.
2022. márc. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Visszadta a cuccaidat és mivel megkinaltad sütivel, illedelmesen elfogadta.
2022. márc. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fenének kell erőltetni ezt a marhaságot, hogy legyetek barátok, ha egyszer pont ez a része nem működik? Komolyan nem értem.

Azért ment át, hogy visszaadja a cuccaid. Ennyi.

Az edényeid nem adja vissza, mert neki is kell. Majd abban főz a következő csaja.


Hagyjatok egymásnak szépen békét, az a legjobb.

2022. márc. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel cselédnek hasznàlt, persze, hogy elvitte a sütit. Jól jött neki.

Nem értelek.

Amit leírtál, az alapján, ha én lennék a helyedben, eszembe nem jutna ilyeneken gondolkodni. Valószínűleg visszamentem volna a maradèk cuccomért, és közben próbáltam volna magam visszafogni, hogy ne verjem szét a fejét, annyira felháborító a kapcsolat alatti viselkedése, amit leírtál.

Ezt a barátságot is ki találta ki???

Valószínűleg kínjában mondta, de közben egyértelmű, hogy látni se akar, te meg egyértelműen odavagy érte még mindig, csak azt nem értem, ez hogy lehet, mikor a leírásod alapján egy mérgező kis görcs.

2022. márc. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előző írja, cselédnek használt! Persze elfogadja, és semmi visszajelzés? Még is mit vártál, rájön mit veszített? Nem fog. Te önként belementél a cseléd szerepebe, megalázkodtál. Mit tiszteljen Benned még is? Egy pasi sem azt tiszteli a nőben, hogy süt-főz rá. Sőt minél jobban keresed a kegyeit, elkényezteted, ő kényelmét nézed, visszafelé meg nem működik, nem értékelni fog, hanem még jobban semmibe nézni.


"Cselédnek használt,ha valami baja volt,nem beszélt hozzám,kiutált." Persze,hogy nem szeretett. Amúgy valakiből 2 perc alatt is ki lehet ábrándulni, úgy hogy többet ne akard látni.


Még is mit akarsz? Örülj,hogy megszabadultál tőle!! Balfék pasit, aki cselédnek néz és csak szex kelléknek, minden utcasarkon találsz.

2022. márc. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog tetszeni amit írok, de ilyen az amikor valaki rosszul választ magának társat, aztán szakítás után még reménykedik, hogy hátha... Te élvezted, hogy cselédnek használtak? Legyen már önbecsülésed és érzelmi intelligenciád és próbálj meg olyanokkal ismerkedni akik megbecsülnek.
2022. márc. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!