Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszakaphatom még szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszakaphatom még szerintetek es hogyan?

Figyelt kérdés
Férfiak valószinü jobban kompetensek ebben.Féléves kapcsolat után a a pasi szakitott velem.Nem indokolta meg,de teljes közömbösnek láttam.Eleinte hozzám járt,majd kérésére hozzáköltöztem.Dolgoztam,sütöttem,mostam,stb.Voltak gondok,mindenhol vannak,pl nem tetszett neki,még csak abba is beleszólt hogy a fb re mit teszek ki,a hajam milyen legyen.Aztán amikor már se beszélgetés,semmi kontakt nem volt mert duzzogott,akkor én eljöttem hagytam gondolkodni.3nap után irta le,hogy ne is menjek oda,már lezárta,nincs mit beszélni.A holmiaim elhozta.Utána azt mondta nem lesz velem soha többet.Előtte egy héttel a nyarat tervezte velem.Most a barátságot javasolta,de az is olyan semmilyen,jó esetben heti egyszer pár perc beszélgetés.Szex nem kell neki,az nem barátság és bekavarja azt mondta.Pedig az müködött.Most már nem tudom ,mit teszek rosszul,elzárkózik,letiltott,van remény vagy már reménytelen az eset.Szeretem,ez 2hét alatt nem tud ilyen hamar változni nálam.

2022. márc. 14. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideig laktatok együtt? Hány évesek vagytok? Tulajdonképpen mi miatt akarod öt, ha te ennyire nem vagy fontos?
2022. márc. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fél éves kapcsolat volt.40+mindketten.Én nagyon szeretem és ezért akarom őt.3 hónap együtt lakás volt.
2022. márc. 14. 13:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Fél éves kapcsolatban jó esetben még nem lát az ember a rózsaszín ködtől. Ez a voltak gondok, mindenhol vannak dolog többéves kapcsolatban elfogadható.

Itt nincs is mit helyre hozni, hiszen ki sem alakult rendesen.

Én hagynám menni.

Ha véletlenül úgy döntene,hogy folytassuk se foglalkoznék vele,de legalábbis nem adnám magam könnyen.

Exek barátságára meg igazán nem jellemző,hogy az embernek szüksége lenne.

2022. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy megszabadultál tőle. Ugye tudod, hogy ez nem volt egy egészséges kapcsolat? Van valami traumád, hogy ezt elviselted?
2022. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a hajad, mit posztolsz...ilyeneket beszabályoz, és te még vissza akarod kapni!? Inkább örülnöd kellene, hogy megszabadultál tőle.
2022. márc. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valentin napra kaptam ajándékot tőle.Ki akartam rakni ,örültem.Azt mondta feltünési viszketegségem van.Sirtam.De nem raktam ki.Még ő duzzogott,szerinte felfújom.A hajam szőke volt.Miatta festettem be vörösre.Most már elkezdtem visszaszőkiteni.Van -e traumám?Van sajnos,30 évesen meghalt a férjem és eleve sérültem akkor fiatalon.Most ez meg nagyon rátett szerintem de hiányzik és bánt hogy nem keres,akkor minek kezdte el,tudta az előzményeket.
2022. márc. 14. 15:51
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
nem bízik benned, gondolom egy jobban sikerült kép esetén is arra gondol, hogy te nem állapodtál meg teljesen . Ő maga még félhet a csalódástól is.. Ha ő nem szeretné folytatni oka van, gondolom férfi megérzés.
2022. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!