Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha kidobott a nárcisztikus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kidobott a nárcisztikus, akkor várható hogy valamikor még megkeres?

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy így legyen, szóba sem állnék vele, nem is reagálnék, viszont olvastam több helyen is, hogy a nárcisztikusok visszatérnek akkor is, ha ők dobták el a másik embert. Mielőtt bárki belém kötne: igen, diagnosztizált rosszindulatú nárcisztikus, és későn tudtam meg hogy az, pedig voltak rá jelek, de mindenkire laikusok is ráhúzzák hogy az illető narcisztikus. Neki papírja van róla, tehát biztos az.
2022. ápr. 24. 21:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszodat! #1es voltam

Kitartást, remélem hamar túl leszel rajta

2022. ápr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem talált mást, akkor talán visszaköszönhet, de manapság nagyon könnyen akad horogra más. főleg ahogy a nárcisztikus nagyon elő tudja adni magát és alapból is több embert tart talonban
2022. ápr. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az én exem is tuti nárcisztikus volt. A kapcsolat elején mézesmázos módon beszélt velem a telefonban. Aztán kiderült csak azért tette mert valójában unta a beszélgetést és mondta nem akart bunkó lenni és letenni a telefont. Szóval már ez is egy manipuláció volt. Aztán a mézesmázos álarc hamar lekerült róla..és elkezdett kötözködni bántó megjegyzéseket tenni..beszólogatni.. nyomozgatott utánam..ő akart a kapcsolatban dominálni. Telefonon keresztül dobott, gyáva volt személyesen odajönni megbeszélni a dolgokat vagy akár helyrehozni a kapcsolatot.. gyáva módon telefonon keresztül szakított. Erre leírtam neki ez milyen gyáva dolog meg szemétség és erre letörölt és letiltott a Facebookon. Kb.mint egy hülye gyerek úgy rendezte ezt a helyzetet. Az ígéretei azok üres szavak voltak..mindennel megvádolt, amikor elmondtam nekem mi nem tetszett vele kapcsolatban azt vádaskodásnak vette.
2023. febr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na megkeresett?
2023. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!