Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon visszaszerezhetem még?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon visszaszerezhetem még? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Tudom sok kérdés volt már rá. 7 évig voltunk együtt az utolsó félév nem adta ki. Szakitott nem beszéltünk majd írt. Kicsit hiányzok kicsit szeret, kellemeset beszélgettünk többször de hangsúlyozta hogy nem akar semmit egyenlőre. Szerintem már nagyrészt tovább lépett. Végül elküldtem hogy ne beszélgessünk ha nem akar semmit mert ez nekem rossz. De en nem akarom magam túltenni magam. Ha őszinte vagyok vele azzal csak megsérülök és papucs leszek.

2022. okt. 8. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudod vissza szerezni vége. Keress mást.
2022. okt. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit nem adott ki az utolsó félév? Kinek? Hová?
2022. okt. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Túl van rajtad, nem érdekled. Keress más, mert szétkúrja ez a helyzet az önbecsülésed.
2022. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engedd el.Nincs értelme erölködni.Nagy hülyeség szerintem teperni egy olyan kapcsolatért aminek már vége.Mindkettőtöknek jobb lesz így.Meg ha látod hogy nem akar tölled semmit és ez eggyértelmű,nem keres téged,nem akar veled komunikálni stb akkor még pláne nincs értelme.
2022. okt. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ez az hogy kommunikált velem. De feltépte a sebeket is meg újakat tett és ezert mondtam hogy nem beszélünk többet. Semmi értelme hogy keres felzaklat aztán semmi.
2022. okt. 9. 12:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Szüntess meg vele minden kapcsolatot.tiltsd le minden honnan és hagyd a fenébe.
2022. okt. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De valamiért még reménykedtem.. de futni nem fogok utána. Kicsit tettem neki utalásokat az is szaruk sült el.. tipik az a nő az kell ami elérhetetlen.
2022. okt. 9. 16:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért sült el szarul?
2022. okt. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sok volt a veszekedés ő nem akart tervezgetni nagyon de szerintem a legnagyobb problema h elvesztettem a tekintélyemet . Lényeg h megbeszéltünk valamit rajta bukott a dolog veszekedés.
2022. okt. 9. 18:16
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért sült el szarul mert ahogy én próbáltam nyitni ő Zárni.. és mert megérezte hogy reménykedek és ezért inkább kioffolt teljesen..
2022. okt. 14. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!